logo

دروازه‌بان فیکس تیم ملی عوض می‌شود؟

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
دروازه‌بان فیکس تیم ملی عوض می‌شود؟

خبر ورزشی/ امیرعابدزاده دروازه بان تیم ملی ایران، شب خوبی را مقابل الجزایر سپری نکرد.
یکی از تغییرات عجیب ترکیب تیم ملی حضور امیرعابدزاده به جای علیرضا بیرانوند در دیدار مقابل الجزایر بود. بیرانوند در آخرین بازی تیم ملی مقابل لبنان که در مشهد برگزار شده بود، به ترکیب اصلی بازگشت و موفق شد در آن بازی کلین شیت کند. با وجود اینکه عابدزاده یکی از نفراتی بود که دیرتر از سایرین به اردوی تیم ملی اضافه شد و تمرینات کمتری با سایر بازیکنان انجام داده بود، به بیرانوند ترجیح داده شد و اسکوچیچ تصمیم گرفت از امیر در بازی مقابل الجزایر استفاده کند.
امیر اما با وجود اینکه روی دو گل خورده تیم ملی خیلی مقصر نبود، اما شب خوبی را پشت سر نگذاشت و چند اشتباه او به خصوص در بیرون آمدن از دروازه نزدیک بود منجر به گلزنی حریف شود ولی با خوش شانسی این اتفاق رخ نداد.
بیرانوند و عابدزاده رقابت نزدیکی را برای فیکس بازی کردن در جام جهانی دارند و هر دو گلر تلاش می کنند نظر مساعد اسکوچیچ را به خودشان جلب کنند. هرچند در این میان اکثر کارشناسان معتقدند که بیرانوند به دلیل تجربه بالاتر نسبت به عابدزاده باید گلر اول تیم ملی در جام جهانی باشد. موضوعی که به نظر می رسد اسکوچیچ هم بعد از دیدار مقابل الجزایر به آن رسیده و احتمالا در بازی دوستانه بعدی تیم ملی علیرضا بار دیگر به ترکیب اصلی بازخواهد گشت. بیرانوند که به تازگی با پرسپولیس قرارداد امضا کرده، امیدوار است تا با حضور ثابت در بازی های این تیم در فصل آینده، فیکس بودن خود را در جام جهانی تضمین کند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره