ورزش 3/ کارگزار باشگاه پرسپولیس هرگونه فسخ قرارداد با سرخپوشان را تکذیب کرد.
در حالی که باشگاه پرسپولیس هفته اول لیگ برتر را بدون اسپانسر سپری کرد، همه منتظر روشن شدن شرایط برای هفته دوم هستند و هواداران این تیم نگرانی زیادی از این بابت دارند.
نماینده کارگزار سرخپوشان در این خصوص به خبرنگار ما گفت: فعالیت ما ۵۰ روز پیش به دلیل نامه آقای درویش متوقف شد و او از ما خواست که هیچ کاری نکنیم.
وی در مورد آینده پروژه گفت: ما قرارداد را فسخ نکردیم و فصل گذشته نیز به تعهدات خود عمل کردیم و برای دو سال باقی مانده قرارداد نیز کاملا آماده همکاری هستیم.
او در دفاع از عملکرد این شرکت توضیح داد: ما فصل گذشته در بدو ورود ۲۰ میلیارد تومان به باشگاه تزریق کردیم و با اینکه از وسط فصل رسیدیم و فضاهای تبلیغاتی هم در اختیار شرکت‌ها قرار گرفته بود اما سعی کردیم بیشترین درآمد را به باشگاه پرسپولیس بدهیم و تا پیش از نامه آقای درویش، ۸۳٪ مطالبات بازیکنان، پاداش آنها و مطالبات قبلی نظیر بیرانوند را تأمین کردیم.
نماینده ایده پویان ماژ اظهار داشت: ما فصل گذشته فعالیت کردیم و زیرساخت ساختیم که در دو سال باقی مانده قرارداد بهره‌برداری کنیم. درآمد فصل گذشته هم باوجود اضافه شدن از وسط نیم فصل بسیار خوب بود و امسال بهتر هم می‌شد. اما همه چیز دست باشگاه پرسپولیس است که در مورد آینده تصمیم گیری کند؛ ما به قرارداد سه ساله متعهدیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید