نماد آخرین خبر

تأخیر بی‌سابقه در اعلام اسامی نامزدهای انتخابات کمیته ملی المپیک

منبع
تسنيم
بروزرسانی
تأخیر بی‌سابقه در اعلام اسامی نامزدهای انتخابات کمیته ملی المپیک

تسنیم/ در حالی که چهار روز تا برگزاری مجمع کمیته ملی المپیک باقی مانده، همچنان خبری از اعلام اسامی نامزدهای این انتخابات نیست. مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک به منظور معرفی رئیس و اعضای جدید هیئت اجرایی و دیگر ارکان این نهاد، ساعت 15 روز یکشنبه 6 شهریور ماه در محل سالن فارسی واقع در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار می‌شود.
برای شرکت در این انتخابات 31 نفر برای 36 پست ثبت‌نام کردند که تاکنون سه نفر (آرش میراسماعیلی، هاشم اسکندری و کیکاوس سعیدی) از کاندیداتوری برخی از پست‌ها انصراف داده‌اند، هر چند خبرهایی مبنی بر انصراف چند نامزد دیگر به گوش می‌رسد.
با وجود آنکه انتخابات چهار روز دیگر برگزار خواهد شد، اما هنوز خبری از اعلام رسمی اسامی نامزدهای ریاست نیست. طبق قانون، اعلام عمومی فهرست اسامی نهایی کاندیداهای عضویت در هیئت اجرایی به‌تفکیک هر سمت و ارسال بیوگرافی مختصر آنها برای همه اعضای مجمع عمومی حداقل یک هفته قبل از تاریخ برگزاری انتخابات انجام شود، اما هنوز از این اقدام خبری نیست و هیچ اطلاع‌رسانی صورت نگرفته و دلیل این اتفاق نیز مشخص نیست.
این در حالی است که گفته می‌شود محمود خسروی‌وفا، مهدی علی‌نژاد و فضل‌الله باقرزاده به عنوان سه گزینه ریاست، تأیید صلاحیت شده‌اند و با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره