آخرین خبر/ سایت فوتبالی نوشت: کوین دی بروینه ستاره بلژیکی منچسترسیتی ادعا کرد که از بازی کردن مقابل ولز دیگر خسته شده است. 
لیگ ملت‌های اروپا با این هدف بنا شد که رقابت‌های جذاب تری نسبت به دیدارهای دوستانه ملی داشته باشیم که در آن تیم‌ها به سطوح بالاتر و پایین تر صعود و سقوط می‌کنند. با این حال هنوز برخی از بازیکنان به این رقابت‌ها انتقاد دارند و آن را حوصله سربر خطاب می‌کنند. دو شب قبل تیم‌های بلژیک و ولز مقابل هم صف آرایی کردند که در نهایت شیاطین سرخ اروپا با نتیجه دو بر یک، هم گروهی ایران در جام جهانی 2022 را شکست دادند.
به نقل از سایت گل، این نهمین جدال بلژیک با ولز در ده سال گذشته بود و دی بروینه درباره آن گفت: "فکر می‌کنم نصف بازی‌های ملی من مقابل ولز برگزار شده. نمی دانم چرا، اما این موضوع دارد حوصله‌ام را سر می‌برد. فکر می‌کنم این دوازدهمین بار است که مقابل آن‌ها بازی می‌کنم و تیم ولز همیشه یکسان بوده. ما در این سال‌ها همیشه مقابل یک تیم ثابت بازی کرده‌ایم و دیگر از این قضیه خسته شده‌ام."
خوشبختانه برای دی بروینه، ولز بعد از کسب تنها یک امتیاز از پنج بازی، به سطح B رقابت‌های لیگ ملت‌های اروپا سقوط کرده و بعید است که در دوره بعدی، بین تیم‌های قدرتمند اروپا قرار بگیرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید