ورزش 3/ از آخرین روزهای بحرانی و تلخ برای رئال‌مادرید، زمان زیادی سپری شده است.
رئال مادرید در 600 روز اخیر روند فوق العاده ای را سپری کرده و نتایج بسیار خوبی کسب کرده است. از ماه فوریه سال 2021 تا امروز، باشگاه اسپانیایی 89 بار در مسابقات مختلف به میدان رفته که 63 پیروزی کسب کرده، 16 بار مساوی کرده و فقط 10 بار مغلوب شده و رکورد کسب پیروزی 71 درصدی را به ثبت رسانده است. در این مدت رئال مادرید در لالیگا 62 بار بازی کرده و رکورد فوق العاده 45 برتری، 13 تساوی و تنها چهار شکست را در کارنامه داشته و از 186 امتیاز ممکن، 148 امتیاز و رکورد درخشان کسب 80 درصد امتیاز را از آن خود کرده است.

به نظر می رسد آخرین بحران رئال مادرید در نتیجه گیری نیز به همان فوریه 2021 بازمی گردد و از آن مقطع به بعد، روند نتایج درخشان بوده است. در آن دوران حتی شایعاتی در مورد احتمال قطع همکاری با زین الدین زیدان نیز شنیده شد، اما در ادامه و بعد از شیوع کرونا، رئال مادرید تا هفته های پایانی برای فتح لالیگا مبارزه کرده و در لیگ قهرمانان نیز به مرحله نیمه نهایی رسید.
فصل قبل نیز این تیم با کارلو آنچلوتی لالیگا و لیگ قهرمانان را فتح کرد تا یکی از بهترین فصول تاریخ خود را سپری کند. جالب اینجاست این باشگاه در سال های اخیر خریدی عجیب و غریب و کهکشانی نداشته و حتی چند ماه قبل در آستانه توافق با کیلیان امباپه نیز ناکام ماند. اما نتایج در تقریبا دو سال اخیر برای رئال مادرید خوب رقم خورده و این فصل نیز تیم کارلو آنچلوتی شروع درخشانی در لالیگا و لیگ قهرمانان داشته است. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید