ورزش 3/ محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع میانی تیم ملی، در هر دو بازی دوستانه در اتریش، نمایش خوب و مقتدرانه‌ای در ترکیب تیم ملی داشت.
او که در بازی دوم برابر سنگال جای خود را برای دقایقی به مرتضی پورعلی گنجی داد در این بازی هم تلاش کرد روی ضربات ایستگاهی برای تیم ملی گلزنی کند اما مدافعان سنگال که گویی میل به گلزنی این مدافع را روی ضربات ایستگاهی می‌دانستند، او را در هوا پرس می کردند تا نتواند ضربه تاثیرگذاری به توپ بزند.
یکی از خصوصیت‌های خوب محمدحسین کنعانی‌زادگان در خط دفاعی، بازی شجاعانه و توام با خونسردی اوست. او در این دو بازی با ستاره‌های زیادی از جمله سوارز مواجه شد اما با اعتماد به نفس بازی کرد، به نظر می‌رسد که او اکنون در اوج تجربه قرار دارد و توانسته است در این دو بازی به خوبی برای مهار هری کین، بازیکن سرشناس تیم ملی انگلیس تمرین کند. این نکته‌ای است که محمدحسین پیش‌تر در مصاحبه‌های خود بدان اشاره کرده بود.
مهار مهاجم شماره 10 تاتنهام توسط محمدحسین کنعانی‌زادگان؛ این قراری است که شاگرد کارلوس کی‌روش با خود گذاشته است و اگر نمره خط دفاعی تیم ملی در بازی با انگلیس همانند دیدار با اروگوئه باشد ایران یک گام بلند به سوی صعود از مرحله گروهی خواهد برداشت. اتفاقی که در فوتبال ایران سابقه نداشته است. چه خوب که محمدحسین کنعانی‌زادگان با این تصور در اندیشه آغاز جام جهانی است، چراکه اتفاقات زمانی شکل می‌گیرند که ذهن آن‌ها را پردازش کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید