ورزش 3/ استقلال بعد از دیدار با نساجی حالا باید در یک مسابقه مهم به مصاف گل‌گهر در سیرجان برود. تیمی که با حضور در رده دوم جدول نشان داد یکی از مدعیان قهرمانی در این فصل از بازی‌ها است.
تقابل استقلال با تیم امیر قلعه‌نویی همواره در سال های اخیر از حساسیت بالایی برخوردار بوده است؛ در آخرین جدال دو تیم در سیرجان بعد از نود دقیقه تلاش به نتیجه مساوی بدون گل دست یافتند اما حضور بایناما در ترکیب تیم گل‌گهر موجب شد نتیجه این بازی با رای کمیته انضباطی 3-0 به سود آبی‌پوشان اعلام شود. این بار هم این بازیکن خارجی در ترکیب تیم گل‌گهر حضور خواهد داشت اما حضور او قانونی است و نتیجه بازی را از سوی کمیته انضباطی تغییر نخواهد داد.
استقلالی‌ها برای بازی با گل گهر آن‌طور که از تصاویر دیروز تمرین بر می‌آید، حلقه اتحاد تشکیل دادند و کاپیتان روزبه چشمی در غیاب سیدحسین حسینی چند دقیقه‌ای برای آبی‌پوشان صحبت کرد. اینکه بازی با گل گهر مهم است و باید بازی خوب برابر نساجی را در این دیدار تکرار کنیم و پیروز از میدان خارج شویم. با توجه به جایگاه دو تیم در جدول رده‌بندی می‌توان از این بازی به عنوان یک بازی 6 امتیازی یاد کرد.
پیش‌بینی می‌شود این مصاف با توجه به سبک بازی دو تیم و همچنین انگیزه آنها برای کسب سه امتیاز تبدیل به یکی از بازی های زیبای هفته هفتم شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید