ورزش 3/ سادیو مانه، ستاره سنگالی بایرن‌مونیخ، دوران حضورش در لیورپول را بسیار خوب توصیف کرده است.
سادیو مانه شش سال فوق العاده را در ترکیب لیورپول سپری کرده و در این باشگاه به افتخارات فراوانی دست یافت. اما این مهاجم باتجربه در فصل تابستان امسال تصمیم به جدایی گرفته و لیورپول را به مقصد بایرن مونیخ ترک کرد. حالا سادیو مانه دوران درخشانی در آنفیلد داشته و آن مقطع را هرگز فراموش نخواهد کرد.
سادیو مانه گفت: "شرایط در بایرن مونیخ به خوبی پیش می رود. البته انتقال از یک باشگاه به باشگاه دیگر آسان نیست. ما تیم بسیار جوانی داریم و این اولین بار در دوران حرفه ای من است که بخشی از چنین گروه جوانی هستم. نکته برجسته برای من این است که همه آنها تشنه موفقیت بوده، می خواهند پیشرفت کنند و مراقب همه چیز هستند.
شرایط آسان نیست، زیرا همه چیز خیلی ناگهانی تغییر می کند. همه چیز در حال تغییر است و بنابراین این کار اصلا آسان نیست. من باید خود را وفق دهم، از این موضوع باخبر بودم و برایم جای تعجب نداشت. اما مردم اینجا از شما استقبال می کنند و بازیکنان تیم بازیکنانی بزرگ و واقعی هستند. همچنان اراد اطراف باشگاه رفتاری شگفت انگیز دارند و من بسیار خوشحالم.
من هشت سال بسیار خوب را در انگلیس گذراندم، پس از دو سال حضور در ساوتهمپتون شش سال در لیورپول بازی کردم و حالا در کشور جدیدی هستم. راستش را بخواهید، هرگز دوران حضور خود را در لیورپول فراموش نمی کنم. من چیزهای زیادی چه به عنوان یک مرد و به عنوان یک بازیکن از لیورپول یاد گرفتم. هواداران و مردم شهر شگفت انگیز بودند و لیورپول باشگاهی است که برای همیشه در قلب من خواهد ماند.
لیگ قهرمانان تورنمنت شگفت انگیزی بوده و فتح آن رویای هر فوتبالیستی است. گاهی در دوران کودکی حتی بازی های لیگ برتر را نمی دیدم و فقط لیگ قهرمانان اروپا را تماشا می کردم. فکر می کنم از سال 2012 شروع به تماشای لیگ برتر کردم.
من از سال 2006 یا 2005 لیگ قهرمانان اروپا را دنبال می کنم و در واقع به یاد دارم که لیورپول در فینال مقابل میلان قرار گرفت. من مقابل تلویزیون نشسته و آن دیدار با دوستانم آن را تماشا می کردم. فینال سال 2006 را به یاد بیاورید، لیگ قهرمانان واقعا شگفت انگیز است."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید