فارس/ علیرضا استکی گفت: مخالفان ایران بیرون از این کشور نشسته اند و با دروغ پردازی جوانان مان را به جان هم انداخته اند و این عزیزان باید مراقب باشند و فریب معاندین را نخورند.
علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس کشورمان درباره اتفاقات اخیر و اینکه برخی کشورها از طریق رسانه‌های مزدور و دروغ پرداز بدنبال برهم زدن آرامش مردم ایران هستند؛ چیست؟ اظهار داشت: با اتفاقی که برای مهسا امینی رخ داد، قلب همه ما به درد آمده است، این موضوع در قلب همه خانواده ها نفوذ کرده است. همه ملت ایران باهم هستند و هیچ فرقی هم وجود ندارد. کردها هم از گذشته تاکنون مثل سایر ملت ایران بخشی از مردم این کشور هستند، آنها نیز مثل سایر مردم افتخارآفرین این مملکت هستند. متاسفانه رسانه های معاند با انتشار اخبار کذب می خواهند فضا را دو‌قطبی کنند و آرامش کشور را بهم بزنند.
وی در ادامه، افزود: قطعا همه ما چه مخالفان و موافقان و‌ چه افرادی که کاری به هیچ موضوعی ندارند، ۲ هفته است که زندگی مان تحت الشعاع این حواشی قرار گرفته است. به هر حال اعتراض هم جای خود را دارد، شکل خودش را دارد و ما می توانیم در مورد مشکلات خودمان به راحتی با اعتراض مدنی حرف هایمان را پیش ببریم، این رفتار ها در شان جوانان ما نیست.
سرمربی تیم ملی بوکس در ادامه، خاطرنشان کرد: آنهایی که آن سوی آب نشسته اند و دنبال حاشیه سازی هستند، آن افراد فعال در رسانه های معاند قطعا هیچ کدام از آنها دلشان به حال این کشور نمی سوزد. آنها فقط بدنبال این هستند که جوانان ها را به جان هم بیندازند. جوانان ما باید هوشیار باشند، باید مراقب باشند که فریب حرف های پوچ این رسانه های معاند را نخورند.
وی در پایان، گفت: جوانان را به آرامش توصیه می کنم، از مسئولان خواهش می‌کنم با حرف ها و رفتارهایشان بیشتر امیدآفرین شوند و آن را به جامعه تزریق کنند.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید