طرفداری/ آندری شوچنکو، مهاجم سابق میلان و چلسی، برای بازی آتی در لیگ قهرمانان اروپا بین دو باشگاه سابقش هیجان زده است.
روسونری در حال حاضر پس از دو بازی اول در صدر گروه E قرار دارد. میلان در اولین بازی خود با سالزبورگ به تساوی 1-1 دست یافت. آن ها در دومین بازی خود مقابل دینامو زاگرب 3-1 پیروز شدند. برد مقابل چلسی که در حال حاضر پس از باخت مقابل کروات ها و تساوی با اتریشی ها در انتهای جدول قرار دارد، به میلان اجازه می دهد تا راه آسانی برای حضور در مرحله یک هشتم نهایی داشته باشد.
شوچنکو در گفتگو با تلویزیون میلان ابتدا در مورد ویژگی های این تیم میلانی زیر نظر استفانو پیولی صحبت کرد:
میلان فوتبال خوبی بازی می کند، آنها اعتماد به نفس دارند، با شدت بالا بازی می کنند و مسابقات را به خوبی مدیریت می کنند. آنها بازیکنان باکیفیتی دارند که می توانند تفاوت ایجاد کنند. 
میلان فوتبال مدرنی را بازی می‌کند که مردم آن را بسیار دوست دارند، آنها فوتبال هجومی بازی می‌کنند اما همچنین می‌دانند چگونه در طول بازی‌ها همه موقعیت‌ها را به خوبی مدیریت کنند.
او به بازی های میلان و چلسی در سال 1999 نگاهی انداخت که هر دو بازی با تساوی به پایان رسید:
بازی بسیار فشرده ای بود. 0-0 مساوی کرده بودیم. این چلسی و میلان متفاوت خواهد بود، دو تیم فعلی با آن دو تفاوت دارند. میلان سطح خود را بالا برده است. انتظار یک بازی خوب و رقابتی فشرده و سطح بالا را دارم.
ملی پوش سابق اوکراین برای بازی روز چهارشنبه یک رقابت داغ را پیش بینی کرد:
فضای بسیار گرمی وجود خواهد داشت. چلسی به برد نیاز دارد و سرعت بازی را بسیار بالا می برد، اما میلان هم بازیکنان باکیفیتی دارد. این یک بازی ویژه برای ژیرو خواهد بود که برای چلسی بازی کرد، او خیلی خوب کار می کند و در مرکز توجهات در این بازی خواهد بود.
شوچنکو به ویژگی های ژیرو به عنوان یک فرد و بازیکن توجه کرد:
فرد بسیار خوبی است. مهاجمی است که می‌داند برای گلزنی خود را کجا قرار دهد. چشم‌انداز خوبی برای گلزنی دارد. ظریف است. هنوز چیزهای زیادی برای ارائه به میلان دارد. وجود فردی مثل او به تیم کمک زیادی می کند. این یک بازی ویژه برای او مقابل چلسی خواهد بود.
در نهایت، شوچنکو نظرات خود را در مورد رافائل لیائو، ستاره میلان و اینکه این مسابقه برای او چه معنایی دارد، ارائه کرد:
لیائو در حال تبدیل شدن به یک رهبر است. او در لندن این شانس را خواهد داشت که در لیگ قهرمانان نیز که رقابتی متفاوت از لیگ ایتالیا است، ویژگی های عالی خود را نشان دهد. 
لیائو استعداد بزرگی است که می تواند در این مسابقات نیز تفاوت ایجاد کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید