ورزش 3/ منچسترسیتی ادعای مطرح شده در یک تلویزیون اسپانیایی درباره بند فسخ ویژه قرارداد ارلینگ هالند با هدف انتقال او به رئال‌مادرید را تکذیب کرد.
در روزهای گذشته فرناندو سانز، بازیکن سابق رئال مادرید، با حضور در برنامه تلویزیونی ال‌چیرینگیتو در اسپانیا ادعایی درباره ارلینگ هالند مطرح کرد که باشگاه منچسترسیتی را خشمگین کرده است.
سانز در این برنامه مدعی شد در قراردادی که ارلینگ هالند با سیتی امضا کرده بند فسخ ویژه‌ای گنجانده شده تا او بتواند در سال 2024 بدون مشکل سیتی را ترک کرده و راهی رئال مادرید شود.
در قرارداد ارلینگ هالند با سیتی چند بند فسخ وجود دارد. در صورت جدایی این ستاره نروژی در سال 2024 بند فسخ او 200 میلیون یورو و در صورت جدایی او در سال 2025 بند فسخ قراردادش 175 میلیون یورو خواهد بود. اما سانز مدعی است در قرارداد او بند فسخ ویژه‌ای که برای انتقال او به رئال مادرید وجود دارد که مبلغش به مراتب کمتر از اینها است.

شبکه اسکای اسپورتس امروز اعلام کرد باشگاه منچسترسیتی گزارش ال‌چیرینگیتو را تکذیب کرد و به اسکای گفت بند فسخ ویژه‌ای در قرارداد هلند وجود ندارد.
اسکای می‌گوید با توجه به مذاکرات پیش از امضای قراداد سیتی با هالند و مدیر برنامه‌هایش مدیران باشگاه انگلیسی انتظار ندارند او سالهای سال بازیکن سیتی باشد ولی باشگاه شایعات درباره بند فسخ ویژه را قویا تکذیب می‌کند. چندی پیش پدر ارلینگ هالند گفته بود که انتظار دارد پسرش نهایتا دو یا سه سال در سیتی بازی کند.
ارلینگ هالند امسال تابستان با منچسترسیتی قراردادی 5ساله امضا کرد و بر اساس این قرارداد تا سال 2027 بازیکن این تیم خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید