ورزش 3/ پل اسکولز، اسطوره منچستریونایتد، ادعای اریک تن‌هاخ برای نیمکت‌نشین کردن رونالدو در دربی را احمقانه خواند. او معتقد است رونالدو با 50 درصد آمادگی هم باید در ترکیب ثابت یونایتد باشد.
منچستریونایتد شب گذشته موفق شد در زمین اومونیا قبرس با نتیجه 2-3 پیروز شود ولی کریستیانو رونالدو نتوانست گلزنی کند. رونالدو، دیشب در حالی از ابتدا وارد زمین شد که تا پیش از شروع مسابقه آمار گل‌های باشگاهی‌اش به 699 گل رسیده بود و او امیدوار بود در مقابل حریف ضعیف‌تر یونایتد، اومونیا، بتواند آمار خود را به عدد 700 گل برساند. ولی او با اینکه در این بازی چند فرصت گلزنی داشت، در نهایت موفق نشد دروازه حریف قبرسی را باز کند.

پل اسکولز، کاپیتان سابق منچستریونایتد، معتقد است که رونالدو این روزها خوشحال نیست و این روی عملکرد او در میدان اثر منفی گذاشته است. به خصوص نیمکت‌نشینی فوق‌ستاره پرتغالی برابر منچسترسیتی باعث افت روحی شدید او شده است.

اسکولز گفت:« رونالدو در هر بازی دوست دارد گل بزند و مطمئنم که به خاطر گل نزدن به اومونیا ناراحت است. معتقدم نیمکت‌نشینی برابر سیتی هنوز هم او را آزار می دهد. اریک تن‌هاخ گفت که به خاطر احترامی که برای رونالدو قائل است، به او در دربی میدان نداد اما این حرف او احمقانه است. او قطعا از ذهنیت ستاره‌ای چون رونالدو خبر ندارد و در غیر این صورت رونالدو را در ترکیب ثابت می گذاشت.»
اسکولز ادامه داد:« رونالدو روی نیمکت ناراحت بود و هر کسی می توانست این مسئله را متوجه شود. رونالدو با 50 درصد آمادگی هم باید در ترکیب یونایتد باشد. او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است و می‌توانست به یونایتد در دربی کمک کند. یونایتد 4-0 عقب بود و رونالدو به جای زمین روی نیمکت بود. واضح است که رونالدو از شرایط فعلی‌اش در یونایتد خوشحال نیست.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید