ورزش 3/ یکی از بازیکنانی که هم در بازی با انگلیس شایسته گلزنی بوده و هم در بازی با ولز سردار آزمون بود.
این بازیکن که در آستانه جام جهانی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرد در هر دو بازی ضربات خوبی به سمت چارچوب زد اما از بخت بد همه ضرباتش به تیر دروازه برخورد کرد. عمودی و افقی.
روز گذشته سردار آزمون در تمرین تیم ملی با استوک کار کرد و این نشان می دهد مصدومیتش در بازی با ولز که منجر به تعویضش شد، خیلی حاد نبوده و از آنجایی که به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده احتیاط کرد تا اتفاق بدی برای او رخ ندهد. از سیمای خندان سردار آزمون پیداست در بهترین شرایط روحی و روانی بسر می برد و آماده تاریخ سازی در برابر آمریکاست و بعید است این بار تیر دروازه به لجبازی خود با سردار آزمون ادامه دهد.
مهاجم چارچوب شناس ایران بازی های مهمتری را تجربه کرده و دروازه تیم های بزرگ تری را باز کرده و به طور حتم در این دیدار می تواند یکی از برگ های برنده تیم ملی فوتبال ایران باشد. این نسل و این تیم ملی شایسته رقم زدن بهترین اتفاق تاریخ فوتبال ایران است. یعنی صعود به دور دوم جام جهانی. اتفاقی که شاید بزرگی آن الان برای خیلی از بازیکنان تیم ملی و حتی تماشاگران قابل درک نباشد اما بعد از رخداد همه را متوجه خواهد کرد، صعود تیم ملی فوتبال ایران به دور دوم جام جهانی یک اتفاق بزرگ و قابل تحسین است و برای همیشه در تاریخ ثبت خواهد شد.
مهاجم سال های اخیر فوتبال ایران و همه هم تیمی هایش شایسته تاریخ سازی هستند. باور این اتفاق و تلاش برای تحقق آن که به نظر می رسد خصیصه سردار آزمون و همه بازیکنان تیم ملی است، موجب می شود، بدشانسی هم از تیم ملی دور شود و این بار دیگر تیر دروازه با سردار آزمون و تیم ملی لج نکند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید