طرفداری/ اینتر قصد ندارد بیشتر از 6 میلیون یورو به میلان اشکرینیار حقوق بدهد. 
میلان اشکرینیار پیشنهادی بهتر از 6 میلیون یورو از اینتر دریافت نخواهد کرد.
به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، پاری سن ژرمن در تابستان 2022 به دنبال جذب میلان اشکرینیار بود. با این حال نراتزوری با باشگاه پاریسی به توافق نرسید و مدافع اسلواک 27 ساله در اینتر ماندنی شد. پاری سن ژرمن اما هنوز ایده جذب اشکرینیار را فراموش نکرده و اینتر هم می خواهد قرارداد او را تمدید کند. 
جوزپه ماروتا و همکارانش در اینتر، اخیرا با مدیربرنامه های اشکرینیار ملاقاتی داشته اند تا در مورد تمدید قرارداد حرف بزنند، با این حال به نظر می رسد که مذاکرات گره خورده است. اینتر به اطلاع طرف مقابل رسانده که پیشنهاد دستمزد سالانه 6 میلیون یورو اش ثابت است و تغییر نخواهد کرد. این در حال است که پاری سن ژرمن در پیشنهاد قبلی اش به اشکرینیار دستمزد 7.5 میلیون یورویی گنجانده بود، دستمزدی که با پاداش به 9 میلیون یورو هم می رسد. 
نمایندگان اشکرینیار از اینتر خواستند تا پیشنهاد را تا 7 میلیون یورو افزایش بدهد اما این درخواست توسط نراتزوری رد شد؛ اینتر تصمیمش را گرفته و قرار نیست بیشتر از 6 میلیون یورو به اشکرینیار پول بدهد. حالا همه چیز به میلان اشکرینیار و اطرافیانش بستگی دارد تا پاسخ نهایی خود را به باشگاه اینتر اعلام کنند. لازم به ذکر است که قرارداد مدافع اسلواکیایی پس از اتمام فصل جاری به پایان خواهد رسید. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید