ایسنا/ جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در روز یازدهم خود تصاویر ماندگار و خاصی به خود دید.

در چارچوب هفته سوم مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و در روز یازدهم این رقابت‌ها، ۴ بازی برگزار شد که در گروه C این مسابقات تیم‌های مکزیک و عربستان به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با پیروزی ۲ بر یک مکزیک به پایان رسید. هم‌چنین در بازی دیگر این گروه تیم ملی آرژانتین موفق شد با ۲ گل از سد تیم ملی لهستان بگذرد اما در نهایت تیم‌های آرژانتین و لهستان به دور بعدی رقابت‌های جام جهانی صعود کردند.

هم‌چنین در گروه D این رقابت‌ها، تونس موفق شد فرانسه را با یک گل شکست دهد و استرالیا موفق شد با یک گل از سد دانمارک بگذرد و در نهایت تیم‌های فرانسه و استرالیا موفق شدند به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی راه پیدا کنند.

در این گزارش به مرور تصاویر جذاب روز یازدهم رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر می‌پردازیم:

شیرین‌ترین شکست!

شاید لواندوفسکی فکرش را نمی‌کرد پس از دیدار با لیونل مسی و یارانش، ناکام باشد اما خوشحال‌ترین آدم روی زمین باشد. لهستان با وجود این که ۲ بر صفر از آرژانتین باخت اما با توجه به تفاضل گل بهتر نسبت به تیم ملی مکزیک موفق شد به دور بعدی جام جهانی صعود کند. تصویر زیر، خوش و بش کاپیتان لهستان با لیونل مسی پس از پایان بازی است.

 بی‌ثمرترین پیروزی!

در این میان شاید بدترین حال را در روز یازدهم جام جهانی، مکزیکی‌ها داشته باشند که با وجود پیروزی مقابل عربستان نتوانستند جواز جضور در دور بعدی جام جهانی را پیدا کنند. مکزیکی‌ها ۲ بر یک از سد عربستان گذشتند اما این تیم نیاز به ۲ گل دیگر داشت تا در تفاضل نسبت به لهستان بالاتر باشد و به دور بعدی جام جهانی صعود کند.

شزنی پنالتی‌گیر!

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال لهستان بازهم توانست با عملکرد خوب خود تیمش را نجات دهد و به عنوان یکی از پایه‌های اصلی صعود لهستان به دور بعد جام جهانی لقب بگیرد. وویچک شزنی با گرفتن ۲ پنالتی مهم مقابل تیم‌های آرژانتین و عربستان، توانست به ستاره لهستانی‌ها تبدیل شود. او در بازی شب گذشته توانست پنالتی لیونل مسی را مهار کند.

بازهم جیمی جامپ

در جریان بازی فرانسه و تونس که با برتری یک بر صفر تیم ملی تونس به پایان رسید، یک جیمی جامپ در زمین حضور پیدا کرد که پرچم فلسطین را در دست داشت و در زمین می‌دوید. این اتفاق چندی پیش در بازی پرتغال و اروگوئه هم رخ داد و یک جیمی با حضور در زمین مسابقه، دقایقی از بازی را متوقف کرد.

بازگشت با چهره‌های تلخ!

تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته(چهارشنبه) به تهران بازگشت و با استقبال مردم هم روبه‌رو شد. چهره بازیکنان تیم ملی، عموما چهره‌های غمگین و تلخی بود و اکثر بازیکنان نیز علاقه‌ای به صحبت کردن هم نداشتند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید