ورزش 3/ تیم ملی استرالیا در دقیقه 97 دیدار با آرژانتین به گل تساوی نزدیک شد اما درخشش امیلیانو مارتینز، سنگربان آلبی‌سلسته، باعث شد خبری از شگفتی لحظه آخر استرالیایی‌ها نباشد.
درحالیکه امشب در دیدار تیم ملی آرژانتین و استرالیا در یک‌هشتم نهایی جام جهانی قطر آرژانتینی‌ها تا آخرین لحظات وقت‌های تلف‌شده انتهای بازی با نتیجه 2-1 از حریف جلو بودند اما در دقیقه 90+7 استرالیا تا یک قدمی رسیدن به گل و فرستادن بازی به وقت‌های اضافه پیش رفت که موفق نشد.
سانتر استرالیایی‌ها به درون محوطه جریمه آلبی‌سلسته، با هدف تیر دوم، به کوئول رسید و او با یک ضرب توپ را کنترل کرد و فضایی کافی در مقابلش دید که به او اجازه چرخیدن می‌داد.

گارانگ کوئول که در دقیقه 72 به جای متیو لکی وارد زمین شده بود شوتی کم‌ارتفاع به سمت دروازه آرژانتین شلیک کرد که از بین پاهای دروازه‌بان آرژانتین عبور کرد. ولی امیلیانو مارتینز خودش را نباخت و موفق شد توپ را مهار کند. بزرگ‌ترین خطری که دروازه آرژانتین را تهدید کرده بود به این ترتیب برای استرالیایی‌ها از دست رفت.


بعد از این سیو درخشان، امیلیانو مارتینز مثل بازیکنی که گل زده است خوشحالی کرد و چند بازیکن آرژانتینی به سراغش آمده و او را در آغوش گرفتند.
چند ثانیه بعد سوت پایان بازی به صدا درآمد تا آرژانتین صعودش به مرحله یک‌چهارم نهایی را جشن بگیرد. آلبی‌سلسته روز 9 دسامبر در آن مرحله مقابل هلند قرار خواهد گرفت. استرالیا امشب با شایستگی حذف شد و جام جهانی خوب کانگوروها به این ترتیب در مرحله یک‌هشتم نهایی به پایان رسید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید