ورزش 3/ هواداران تیم ملی اسپانیا فردا در خیابان‌ها حاضر خواهند شد تا از جشن احتمالی مراکشی‌ها، جلوگیری کنند!
تیم ملی مراکش با پیروزی برابر بلژیک و کانادا و تساوی مقابل کرواسی در گروه F رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر، با هفت امتیاز به عنوان صدرنشین راهی دور حذفی شد.
این تیم فردا در آخرین روز از مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی، به مصاف اسپانیا خواهد رفت و برنده این مسابقه نیز در مرحله یک چهارم نهایی، مقابل برنده دیدار پرتغال و سوئیس قرار می‌گیرد.
دیدار مراکش و اسپانیا در شرایط برگزار خواهد شد که تعدادی از گروه‌های اولترا در شهر والنسیا اعلام کرده‌اند که برای تشویق اسپانیا و جلوگیری از حضور هواداران مراکش در خیابان‌ها، در روز برگزاری این بازی، در خیابان حاضر خواهند شد.
این مسئله همچنین در فاصله دو روز تا این مسابقه، در حساب کاربری یکی از این گروه‌ها در توییتر نیز اعلام شد و این حساب نوشت: اولتراهای والنسیا دور هم جمع می‌شوند تا از خیابان‌ها در برابر هواداران مراکش دفاع کنند.
آنها همچنین از همه هواداران اسپانیایی دعوت کردند که با این هدف، در یکی از میدان‌های شهر جمع شوند تا همه در کنار هم، این مسابقه را دنبال کنند.
اسپانیا باتوجه به نزدیکی به مراکش، کشوری است که مهاجران مراکشی زیادی را پذیرفته و همین موضوع در آستانه تقابل دو تیم در جام جهانی حساسیت‌های زیادی را به وجود آورده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید