ورزش 3/ دانیلو، مدفع برزیل، گفت که کرواسی حریف دشواری محسوب می شود و به غیر از لوکا مودریچ، ستاره های بزرگ دیگری هم دارند.

تیم ملی برزیل پس از برتری قاطع 4-1 برابر کره جنوبی فردا در یک چهارم نهایی جام جهانی باید به مصاف کرواسی برود. برزیل روی کاغذ شانس بیشتری دارد ولی از سال 2002 هرگز نتوانسته برابر تیم های اروپایی در مراحل حذفی جام جهانی برنده شود.

دانیلو، دفاع راست تیم ملی برزیل و باشگاه یوونتوس، در نشست خبری این بازی گفت:«برای من مهم نیست در دفاع راست بازی کنم یا چپ. در هر دو پست یکسان کار می کنم و این را بارها نشان داده ام. در نهایت مربی است که تصمیم می گیرد کجا بازی کنم. کرواسی تیم بسیار خوبی است و برابر این تیم کار دشواری داریم ولی به خوبی مهیای این چالش شده ایم و می خواهیم به نیمه نهایی برویم.»

دانیلو در مورد کرواسی گفت:«آنها پنج گل زده اند و دو گل دریافت کرده اند. کرواسی فقط لوکا مودریچ نیست و آنها در خط هافبک خود بروزوویچ و کوواچیچ را هم دارند. هم در کنار بعضی از آنها و هم برابرشان بازی کرده ام. کرواسی به چنین بازی های سختی عادت دارد و بازیکنانش اغلب در بهترین تیم های اروپا بازی می کنند. گفتم که بازی سختی است ولی آماده هستیم.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید