ورزش 3/ میچل دوک، بازیکن تیم ملی استرالیا، پس از دیدار با آرژانتین در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی، پیراهن خود را با لیونل مسی تعویض کرده است.

 تیم ملی استرالیا با شکست 2-1 برابر آرژانتین در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر، از دور رقابت‌ها کنار رفت و یاران لیونل مسی به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات راه پیدا کردند.

میچل دوک، بازیکن تیم ملی استرالیا که پس از دیدار دو تیم، پیراهن خود را با لیونل مسی تعویض کرده بود، امروز در گفت‌وگویی با روزنامه «دیلی میل» در این باره صحبت کرد و گفت: پس از بازی و در زمین، به همه هم‌تیمی‌هایم دلداری دادم و سپس با مسی دست دادم؛ همان زمان شانسم را امتحان کردم و به او گفتم تو را داخل می‌بینم.
دوک سپس عنوان کرد که پس از بازی و زمانی که همراه با مسی تست دوپینگ می‌داده، از فرصت استفاده کرده و پیراهن کاپیتان آرژانتین را از او درخواست کرده است و البته به خاطر عدم تسلط مسی روی زبان انگلیسی، برای این کار مترجم هم استخدام کرده است.
 
او در ادامه گفت: از اینکه مسی هم پیراهنم را از من گرفت تعجب کردم. نمی‌دانم این پیراهن روی دیوار خانه‌اش خواهد بود یا شاید همچنان در رختکن روی زمین باشد، اما ناراحت نیستم؛ چون پیراهنش را گرفتم.

او تاکید کرد: مطمئنا مسی من را نمی‌شناسد اما او به اندازه کافی مرد خوب و متواضعی است که تا این حد احترام نشان دهد. من خیلی نگران نیستم که او با پیراهن من چه می‌کند.
دوک در پایان گفت: البته پدرم پیراهن مسی را گرفت و فکر نمی‌کنم دیگر اجازه دهد آن را لمس کنم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید