تسنیم/ تکلیف رقابت هلند و آرژانتین در مرحله یک چهارم نهایی جام‌جهانی ۲۰۲۲ در وقت‌های اضافه یا ضربات پنالتی مشخص خواهد شد.
مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات فوتبال جام جهانی 2022 قطر جمعه شب با دیدار تیم‌های ملی هلند و آرژانتین، در ورزشگاه لوسیل پیگیری شد که این بازی در 90 دقیقه به تساوی 2 - 2 انجامید و کار به وقت‌های اضافه کشیده شد.
آلبی‌سلسته در دقیقه 35 روی پاس گل زیبای لیونل مسی، با ضربه ناهوئل مولینا به گل رسید و نیمه نخست را با پیروزی پشت سر گذاشت. در نیمه دوم نیز آرژانتینی‌ها تیم برتر زمین بودند و در دقیقه 73، با گلزنی مسی از روی نقطه پنالتی توانستند اختلاف را دو برابر کنند.
لاله‌های نارنجی در دقایق پایانی حملات دامنه‌دار و خطرناکی روی دروازه آرژانتین ایجاد کردند که توسط ووت وگهوست در دقیقه 83 به گل رسیدند. این پایان کار نبود و تیم هلند در دقیقه 11+90 باز هم توسط ووت وگهوست به گل رسید و کار به تساوی کشیده شد.
متئو لاهوز داور این مسابقه، جورین تیمبر، ووت وگهورست، ممفیس دپای، استیون برخویس و فیرجیل فن‌دایک از هلند و لیونل مسی، مارکوس آکونیا، کریستین رومرو، لیساندرو مارتینس و لئاندرو پاردس را با کارت زرد جریمه کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید