تسنیم/ مدافع تیم فوتبال آلومینیوم اراک مدعی شد شاگردان سیدمهدی رحمتی در دیدار پیش رو مقابل پرسپولیس دنبال کسب امتیاز در ورزشگاه آزادی خواهند بود.
سیداحسان حسینی درباره پیروزی 3 بر یک تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم و مستحق برد بودیم. امیدوارم این روند را در بازی‌های آینده هم ادامه دهیم. البته صنعت نفت هم تیم خوب و قابل احترامی بود و در دقایقی از بازی توانست ما را تحت فشار قرار دهد.
وی در ادامه با اشاره به اشتباهات داوری که به ضرر تیمش بوده است، خاطر نشان کرد: ما در بازی با فولاد و هوادار از داوری ضربه خوردیم و اگر اشتباهات داوری نبود قطعاً در این دو بازی امتیازهای بیشتری می‌گرفتیم و الان جایگاه بهتری در جدول داشتیم. این ظلم بزرگی است که امتیازها را به دلیل اشتباهات داوری از دست می‌دهیم. به‌ هر حال داوران هم انسان هستند و ممکن است اشتباه کنند، ولی متأسفانه اشتباهات داوری در لیگ ایران زیاد شده است. ما در همین بازی با صنعت نفت هم از تصمیمات داور ناراحت و معترض بودیم، ولی خدا را شکر که حداقل این موضوع در نتیجه‌گیری تیم ما خللی ایجاد نکرد.
مدافع تیم فوتبال آلومینیوم اراک در مورد بازی پیش روی تیمش با پرسپولیس تصریح کرد: بازی با پرسپولیس قطعاً برای هر تیمی سخت است و ما می‌دانیم که با یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین تیم‌های فوتبال ایران روبه‌رو خواهیم شد. با این حال هدف‌مان این است که در ورزشگاه آزادی امتیاز بگیریم و روند خوب‌مان را ادامه دهیم. این درست است که آنها در بازی قبل شکست خوردند، ولی پرسپولیس دنبال جبران است و این قطعاً کار ما را سخت می‌کند. با این حال برای امتیاز گرفتن به تهران می‌آییم.
حسینی در پایان اظهار داشت: من افتخار می‌کنم که پیراهن تیمی مثل پرسپولیس را بر تن کردم، ولی حالا بازیکن آلومینیوم هستم و تلاش می‌کنم تا برای این تیم بهترین عملکرد را داشته باشم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید