ورزش 3/ در یکی از بازی‌های هفته نوزدهم اردیویسه هلند شاهد به ثمر رسیدن 10 گل بودیم.
آلکمار، تیم دوم اردیویسه هلند شب گذشته در چارچوب هفته نوزدهم مسابقات میزبان اوترخت میانه جدولی بود. این تیم برای رساندن امتیازات خود به فاینورد صدرنشین، به کسب پیروزی مقابل اوترخت نیاز داشت اما در نهایت به تساوی پر گل 5-5 رضایت داد تا یکی از عجیب ترین نتایج فصل رقم بخورد.
بازی دو تیم اعداد و ارقام جالب زیادی داشت؛ در این دیدار هر کدام از از دو تیم آلکمار و اوترخت دو بار جلو افتادن از حریف را تجربه کردند ولی هر دو بار برتری خود را از دست داده و در نهایت با تساوی 5-5 زمین بازی را ترک کردند.
اوترخت بازی را بهتر آغاز کرد و با گل‌های آناستاسیوس دوویکاس (12 و 16) با نتیجه دو بر صفر از آلکمار پیش افتاد. ماکسیم دکر در دقیقه 20 یکی از گل های خورده را جبران کرد و در ادامه شاهد دبل پاولیدیس (31 و 34) بودیم تا این بار آلکمار از حریف پیش بیافتد. نیک ویرگور در دقیقه 41 گل مساوی رای برای مهمان زد تا دو تیم با تساوی 3-3 راهی رختکن شوند.
داستان نیمه دوم، مشابه نیمه اول بود؛ جذاب، پرگل و غیرمنتظره. اوترخت در دقیقه 65 با گل دوویکاس برای بار دوم در این دیدار از آلکمار پیش افتاد اما این پایان کار نبود و میزبان در دقایق 70 و 78 دو گل زد تا 5-4 جلو بیافتد. این بازی اما همچنان ادامه داشت و قرار نبود داستان گل‌ها به پایان برسد؛ گل بعدی سهم اوترخت بود که ساندر ون دستریک آن را در دقیقه 80 به ثمر رساند تا کار در نهایت با تساوی 5-5 به پایان برسد.
در این دیدار علاوه بر رد و بدل شدن 10 گل و رقم خوردن 4 کامبک، شاهد هت تریک دو بازیکن نیز بودیم. ونجلیس پاولیدیس از آلکمار و آناستاسیوس دوویکاس از اوترخت دو بازیکنی بودند که با زدن سه گل در این دیدار هت تریک کردند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید