ورزش 3/ ویدیوی عجیبی در صفحه اتلتیکومادرید منتشر شده که به نظر می‌رسد به اظهارات روز گذشته میگل آنخل خیل مارین، رییس این باشگاه، مربوط است.
دیدار جنجالی و پر حاشیه اتلتیکو مادرید برابر رئال مادرید که با شکست 1-3 این تیم و حذف از رقابت‌های جام حذفی اسپانیا به پایان رسید باعث عصبانیت رییس این باشگاه شد. 
مدیران و کادر فنی اتلتیکو مادرید معتقد بودند که تیم داوری اشتباهات فاحشی در این دیدار داشته و باید دنی سبایوس را از زمین بازی اخراج می‌کرد و در این صورت رئال 10 نفره کار سختی برای جبران گل خورده داشت. 
حالا صفحه رسمی این باشگاه در توییتر ویدیویی را منتشر کرده که توجه بسیاری را در همان چند دقیقه ابتدایی به خود جلب کرد. در این ویدیو بخشی از فیلم آملی دیده می‌شود که در آن کودکی این جمله را تکرار می‌کند:« وقتی انگشتی به سمت آسمان نشانه می‌رود، تنها یک احمق به خود انگشت نگاه می‌کند.» 

این ویدیویی 22 ثانیه‌ای باعث شد که خیلی زود گمانه‌زنی‌ها درباره دلیل انتشار آن در صفحه اتلتیکو در بین کاربران شدت بگیرد. بسیاری معتقد هستند که در واقع منظور اصلی این توییت طعنه زدن به افرادی است که از روز گذشته به خیل مارین به خاطر اظهاراتش درباره رئال مادرید حمله کرده‌اند. 
رییس اتلتیکو مادرید در بخشی از گفتگویش با سایت رسمی این باشگاه اظهار داشت: «رئال باشگاهی است که روابط بسیار قدرتمندانه‌ای دارد و کاملا طبیعی است که علیه کسانی که موضعی برخلاف آن‌ها دارند کمپین به راه بیاندازد.»
او همچنین تاکید کرده بود که رئال مادرید همیشه داوران و افراد تصمیم گیرنده را تحت فشار قرار می‌دهد تا به سود آنها عمل کنند. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید