ورزش 3/ علی امیری قائم مقام آبی پوشان از توافق استقلال با یک هافبک خارجی خبر داد.
مدیران استقلال در روزهای گذشته سخت در تلاش بوده اند تا با جذب یک بازیکن خارجی، جای خالی سیاوش یزدانی را در فهرست بازیکنان بزرگسال خود پر کنند. در ابتدا گفته می شد که آبی ها در پی جذب ریکاردو آلوز هستند اما در نهایت او قراردادش را با تراکتور تمدید کرد.
حالا علی امیری، قائم مقام باشگاه استقلال در گفتگو با برنامه شب های فوتبالی، از توافق با یک بازیکن خارجی خبر می دهد. او در پاسخ به سوال مجری برنامه درخصوص آخرین روند مذاکرات گفت: یک بازیکن هست که خود آقای فتح الله زاده شخصا با ایشان مذاکره کرد و ان‌شاءالله ظرف چند روز آینده مشخص می شود.
قائم مقام استقلال درباره پست این بازیکن نیز گفت: او در پست هافبک نفوذی بازی می کند و ریتم دهنده طراح است. بازیکن مورد نظر، بازیکن آزاد است. ان‌شاءالله که ظرف چند روز آینده وارد ایران می شود و تست های پزشکی را پشت سر می گذارد و قرارداد نهایی امضا می شود.
او درباره اینکه بازیکن خارجی آبی ها در لیگ ترکیه بازی می کند یا خیر، گفت: نه. اجازه بدهید تا قرارداد رسما به امضا برسد. واقعا بازیکن با کیفیتی است و روی او کار شد و زحمت کشیده شد.
امیری در پایان و در مورد اینکه آیا پنجره تیم باز است و آنها مشکلی برای جذب بازیکن خارجی ندارند، پاسخ داد: پس از اینکه مطالبات پین و میلیچ پرداخت گردید، پنجره استقلال باز شده است. فیفا نیز نامه را داده و مشکلی از این بابت وجود ندارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید