ورزش 3/ تیم پرسپولیس در دربی جوانان تهران موفق شد استقلال را با یک گل شکست دهد.
دربی جوانان تهران ظهر امروز در ورزشگاه امام رضا به میزبانی آبی‌پوشان پایتخت در حالی برگزار شد که هر دو تیم به پیروزی در این بازی نیاز مبرمی داشتند.
مهدی فنونی زاده، آرش برهانی، محمد محمدی و محسن خلیلی به همراه مدیرعامل باشگاه استقلال، علی فتح‌الله‌زاده این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.
همچنین حدود 200 تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند و بازی را از نزدیک تماشا کردند که در این بین حضور زنان نکته جالب توجه این دیدار بود و آنها نیز با شور و هیجان، روی سکوها حضور داشتند. 
نیمه اول این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت اما در نیمه دوم هر دو تیم با شرایط هجومی‌تری وارد زمین شدند تا بازی را به سود خود خاتمه دهند.
نکته جالب اینکه قضاوت این بازی برعهده یاسر همرنگ، داور لیگ برتری، بود که روز گذشته بازی استقلال - مس کرمان را سوت زد و حالا قضاوت دربی جوانان را برعهده داشت.
او در دقیقه 65 و در محوطه جریمه استقلال یک خطا به سود پرسپولیس اعلام کرد که این موضوع خشم سیاوش اکبرپور، سرمربی استقلال و دستیاران او را به دنبال داشت و باعث شد تا همرنگ یکی از مربیان استقلال را اخراج کند.
این پنالتی البته تبدیل به گل نشد اما پرسپولیس حملات خود را ادامه داد تا اینکه سرانجام در دقفیقه 78 یکی از حملات این تیم به ثمر نشست و آرش هاشمی، گل پیروزی شاگردان مهدی عطالو را به ثمر رساند.
در این صحنه حرکت تکنیکی بازیکن پرسپولیس با پاس به هاشمی همراه شد و او بعد از ورود به محوطه جریمه با شوتی سرکش و دیدنی، دروازه را گشود و تیمش را پیش انداخت.
بعد از این گل استقلال نیز یک موقعیت بسیار خوب داشت اما مهاجم این تیم توپ را از مقابل دروازه به آسمان زد تا آخرین امید سیاوش اکبرپور نیز نابود شود.
در نهایت با سوت یاسر همرنگ این بازی 1-0 به سود پرسپولیس خاتمه یافت تا شاگردان مهدی عطالو با کسب بردی شیرین 59 امتیازی شوند و هم امتیاز با استقلال، تلاش خود برای قهرمانی را ادامه دهند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید