ورزش 3/ تیم فوتبال شباب الاهلی موفق شد با نتیجه پنج بر یک از سد دیبا الفجیره، قعرنشین ادنوک لیگ عبور کند.
با وجود غیبت احمد نوراللهی به دلیل محرومیت، اما جای خالی این ملی پوش ایرانی به خوبی پر شد. چرا که شباب الاهلی به لطف درخشش مهاجم سوری خود، تیم نگون بخت دیبا الفجیره را در هم کوبید. عمر خریبین که تابستان امسال از الوحده به شباب الاهلی پیوست، ستاره تیمش بود.
در دیداری از هفته پانزدهم ادنوک لیگ، شاگردان لئوناردو ژاردیم به مصاف میهمان خود رفتند. این بازی تا دقیقه 38 با تساوی بدون گل دنبال می شد تا اینکه روی یک حرکت خوب تیمی، شوت یوری سزار را گلر دیبا الفجیره برگشت داد و عمر خریبین روی ریباند این موقعیت، به راحتی دروازه حریف را باز کرد.

در دقایق پایانی نیمه نخست و پس از بازبینی صحنه، مشخص شد که منصور البلوشی بازیکن میهمان به روی یوری سزار مرتکب خطای پنالتی شده که کارتابیا آن را به گل تبدیل کرد. در ابتدای نیمه دوم، باز هم یوری سزار در نقش گلساز ظاهر شد. روی یک حرکت دیدنی از سمت چپ، او توپ را برای عمر خریبین ساخته و پرداخته کرده و مهاجم باتجربه سوری نیز توپ را با یک ضربه بغل پای دقیق، به گل سوم تیمش تبدیل کرد.
در ادامه بازی، خریبین در نقش سازنده گل چهارم تیمش ظاهر شد. او با یک پاس دیدنی، یحیی الغسانی را صاحب موقعیت تک به تک کرد و بازیکن ملی پوش اماراتی نیز قدر فرصت به وجود آمده را دانست و برای تیمش گلزنی کرد. در ادامه، ادو روی اشتباه رنان مدافع شوالیه های سرخ، توانست یکی از گل ها را جبران کند.

در وقت های تلف شده نیز روی حرکت دیدنی حارب سهیل و جا گذاشتن چند مدافع دیبا الفجیره، او توپ را مقابل دروازه خالی به شیخ دومبیا رساند و این بازیکن به راحتی گل پنجم شباب الاهلی را وارد دروازه حریف کرد.
بدین ترتیب و با این پیروزی، شباب الاهلی صدرنشینی خود را با 32 امتیاز تثبیت کرد. احمد نوراللهی به دلیل محرومیت، این بازی را از دست داده بود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید