ورزش 3/ تیم فوتبال العربی موفق شد با هت تریک عمر السومة، از سد الریان عبور کند.
استادیوم جاسم بن حمد، ورزشگاه اختصاصی السد میزبان دربی دوحه میان تیم های العربی و الریان بود. دیداری که از هفته سیزدهم لیگ ستارگان قطر برگزار شد و سفیدپوشان العربی با هت تریک عمر السومة، برنده از زمین خارج شدند.
گل نخست بازی در دقیقه 34 به ثمر رسید. ارسال رافینیا آلکانترا از گوشه منطقه جریمه، روی قوس این محوطه به عمر السومة رسید و در شرایطی که توپ روی هوا بود، این مهاجم سوری بی درنگ و با یک شلیک استثنایی با پای چپ، گل نخست بازی را به ثمر رساند.
این مهاجم کهنه کار در دقیقه 52 اختلاف را به عدد 2 رساند. پاس پشت پای رافینیا به حامد اسماعیل رسید و این بازیکن نیز با یک ارسال دقیق، توپ را به دهانه دروازه فرستاد که عمر السومة بالاتر از همه و با یک ضربه سر دیدنی، توپ را به تور دروازه چسباند تا العربی اختلاف را افزایش دهد.

السومة سرانجام در دقیقه 66 هت تریک خود را تکمیل کرد. روی چند پاس تک ضرب و دیدنی، یوسف المساکنی با یک پاس در عرض زمینی، توانست مهاجم سوری را مقابل دروازه خالی قرار دهد و عمر السومة نیز به راحتی و با یک ضربه بغل پا، گل سوم تیمش را به ثمر رساند.
در نهایت نیز العربی با این سه گل، از سد الریان گذشت و با 25 امتیاز، به تعقیب الدحیل ادامه می دهد. عمر السومة نیز پس از این هت تریک، تعداد گل هایش را به عدد هشت رساند و پشت سر مایکل اولونگا 9 گله قرار گرفت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید