ورزش 3/ شاگردان راجر اشمیت با کسب پیروزی سه بر صفر مقابل کاساپیا صدرنشینی مقتدرانه خود را ادامه دادند.
شاید طی این چند وقت اخیر نام بنفیکا را بیشتر به خاطر انتقال پر سر و صدای انزو فرناندز شنیده باشید. البته عملکرد استثنایی شاگردان راجر اشمیت باعث شده تا بهانه ای دیگر نیز برای پرداختن به این تیم داشته باشیم.
آنها در فصل جاری نتایجی غیرقابل پیش بینی کسب کرده و بعد از صعود مقتدرانه به دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا، حالا با اختلاف دو رقمی با تیم دوم، صدرنشین لیگ برتر پرتغال هستند.
بنفیکا امشب موفق شد حریف خود کاساپیا را با نتیجه 3 بر صفر شکست داده و با 53 امتیاز و دو بازی بیشتر، بالاتر از پورتو (42)، براگا (40) و اسپورتینگ (35) مقتدرانه به صدر جدول رده بندی تکیه بزند.
عقاب ها در چمپیونزلیگ با 14 امتیاز و بالاتر از پاری‌سن ژرمن و یوونتوس به عنوان صدرنشین گروه H به دور حذفی صعود کردند و در طول فصل جاری لیگ برتر پرتغال تنها یک بار شکست خورده اند؛ آنها 17 بازی از 20 بازی این فصل خود را برده اند و صاحب همه رکوردهای لیگ هستند؛ شاگردان راجر در حال حاضر بیشترین برد، بیشترین گل زده، کمترین باخت، کمترین گل خورده (بعد از پورتو) را در لیگ برتر پرتغال به نام خود ثبت کرده اند. آنها با تداوم روند خوب خود در این مدت نشان داده اند که بدون انزوی آرژانتینی هم می توانند به فصل رویایی خود ادامه دهند.

 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید