خبر ورزشی/ مهران فیض آبادی بازیکن جوانی که به تازگی از تیم امید استقلال به تیم اصلی پیوسته بود، اردوی تیم ریکاردو ساپینتو را ترک کرد.
بعد از فسخ قرارداد سیاوش یزدانی از سوی باشگاه استقلال و عدم جایگیزینی یک مدافع میانی با تصمیم ریکاردو ساپینتو مهران فیض آبادی از تیم امید به تمرینات و تیم بزرگسالان فراخوانده شد و در حالی که تنها چند روز از حضور این بازیکن در تمرینات استقلال می‌گذرد، او اردوی تیم را ترک کرد. این موضوع ناراحتی ریکاردو ساپینتو را به همراه داشت.
البته دلیل مهران فیض آبادی برای ترک اردوی استقلال حضور در اردوی تیم ملی جوانان است. اردوی تیم ملی جوانان برای شرکت در مسابقات جام ملت‌ها و انتخابی جام جهانی با حضور ۳۰ بازیکن در کمپ تیم‌های ملی تا ۴ اسفند ادامه خواهد داشت و در صورتی که بازیکن استقلال به عنوان یکی از ۲۳ بازیکن نهایی گزینش شود، در ادامه به همراه تیم ملی جوانان برای شرکت در مسابقات جام ملت‌ها راهی تاشکند خواهد شد و تیم استقلال نمی‌تواند در این ماه و ماه آینده این بازیکن را در اختیار داشته باشد. همین موضوع سبب ناراحتی ریکاردو ساپینتو شده است و شاید  در روزهای آینده یک بازیکن دیگر را به اردوی تیم بزرگسالان فرا بخواند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید