ورزش 3/ ایمن حسین، بازیکن تیم ملی عراق، پس از جدایی از المرخیه، به الجزیره امارات پیوست.
در شرایطی که مسابقات لیگ حرفه‌ای امارات به هفته پانزدهم خود رسیده است، علی مبخوت، مهاجم گلزن الجزیره، این تیم را به مدت یازده ماه برای پشت سر گذاشتن خدمت سربازی ترک خواهد کرد.
جدایی مبخوت که با ۱۵ گل در رتبه دوم بهترین گلزنان لیگ امارات حضور دارد، الجزیره را دچار چالش در خط حمله خود خواهد کرد و به همین دلیل این باشگاه اماراتی بلافاصله بعد از اعلام خبر دوری یازده ماهه مبخوت، مذاکره با گزینه‌های خود برای جایگزینی این بازیکن را آغاز کرد.
الجزیره در ابتدا درخواستی را برای جذب احمد عامر 24 ساله به اتحاد کلبا ارسال کرد و پس از مخالفت فرهاد مجیدی با جدایی این بازیکن، درخواست بازگشت احمد فوزی را که به صورت قرضی در الظفره حضور دارد، ارائه کرد اما این اتفاق هم رخ نداد تا این‌ باشگاه اماراتی وارد مذاکره با ایمن حسین شود.
مذاکرات با ایمن حسین مثبت پیش رفت و این ملی‌پوش عراقی با بخشیدن باقی مانده حقوقش، رضایتنامه‌ خود را از باشگاه المرخیه دریافت کرد تا لیگ ستارگان قطر را به مقصد امارات ترک کند.
ایمن حسین که سابقه حضور در تیم‌های نیروی هوایی عراق و ام صلال را در کارنامه خود دارد، با امضای قراردادی به مدت دو فصل و نیم، به الجزیره امارات پیوست.
این بازیکن به تازگی عنوان بهترین گلزن بیست و پنجمین دوره مسابقات خلیج فارس را از آن خود کرده و حالا باید حضور موفقی در لیگ امارات خواهد داشت و موفق می‌شود جای خالی علی مبخوت را پر کند یا خیر؟


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید