ورزش 3/ ژوزه مورینیو، سرمربی رم، در پایان بازی با لاتزیو با کلودیو لوتیتو، رئیس باشگاه حریف در رختکن درگیر شد.
لاتزیو با تک گل ماتیا زاکانی توانست همشهری خود آ.اس.رم را شکست داده و به رده دوم سری آ صعود کند. این دیدار حساس، مثل همیشه فراتر از بحث های فنی، کلی حاشیه و جنجال به همراه داشت که یکی از مهمترین آنها درگیری ژوزه مورینیو و کلودیو لوتیتو در پایان بود.
دربی جنجالی رم دو اخراجی برای رم و یک اخراجی برای لاتزیو داشت؛ داور همچنین یک نفر از اعضای کادرفنی هر دو تیم را هم اخراج کرد و جالب اینجاست که این هم پایان کار نبود و وقتی بازیکنان و اعضای نیمکت آرام گرفتند، نوبت داخل رختکن و سرمربی محروم رم و رئیس باشگاه لاتزیو رسید.
به گزارش گاتزتا، همه چیز از لحظه ای شروع شد که آلسیو رومانیولی مقابل رختکن رم اقدام به خوشحالی کرد و باعث تحریک جانلوکا مانچینی شد؛ بر اساس این گزارش مانچینی هموطن خود را در حالی که به شدت عصبانی بود با کلماتی رکیک مورد لطف قرار داد.

 

در این حین بود که ژوزه مورینیو از راه رسیده و در متن درگیری قرار گرفت. او که به دلیل محرومیت دو جلسه‌ای از حضور روی نیمکت رم در بازی حساس با لاتزیو محروم شده بود، پس از سوت پایان بازی قصد ورود به رختکن را داشت که با صحنه یاد شده روبرو شد و کار به یک درگیری لفظی نسبتا شدید کشیده شد.
مورینیو که از شکست تیمش عصبانی بود و جشن اعضای تیم رقیب نیز حسابی روی اعصابش راه می رفت وقتی دید لوتیتو از حضورش در رختکن گلایه می کند، سمت رئیس لاتزیو رفته و با لحنی بسیار بد گفت: "به چی نگاه می کنی...؟"
لوتیتو هم که منتظر بود خیلی سریع و با غرور پاسخ داد: "من رئیس لاتزیو هستم. تو کی هستی؟ اینجا خانه من است و تو حتی نباید اینجا باشی...»
این مشاجره لفظی کم کم به یک جنجال بزرگ تبدیل شده و جو رختکن را برای دقایقی متشنج کرد. این گونه بود که ژوزه مورینیو با وجود محرومیت از همراهی تیمش، بار دیگر یک جنجال بزرگ درست کرد تا حداقل از این بعد جای خالی اش احساس نشود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید