ورزش 3/ پی‌یر امریک اوبامیانگ، مهاجم سابق بارسلونا، شب گذشته برای تماشای بازی ال‌کلاسیکو در نوکمپ حضور داشت.
بارسلونا موفق شد در یکی از حساس‌ترین ال‌کلاسیکوهای چند سال اخیر با نتیجه 1-2 برابر رئال مادرید به پیروزی برسد و یک مهمان آشنا هم شاهد برد این تیم بود. 
اوبامیانگ در پنجره نقل و انتقالاتی تابستان 2022 نوکمپ را به مقصد استمفوردبریج ترک کرد تا پیراهن چلسی را در فصل جاری به تن داشته باشد. 
با این حال، این انتقال آنطور که انتظارش را داشت برای او پیش نرفت و این بازیکن اهل گابون نتوانست جایش را در ترکیب این تیم پیدا کند. خریدهای جدید چلسی هم باعث شد که او کاملا از این تیم کنار گذاشته شود. 

 

این مهاجم 33 ساله که حالا دیگر علاقه و هیجان زیادی برای ادامه حضور در لندن ندارد، شب گذشته به نوکمپ برگشت تا از نزدیک شاهد دیدار تیمش برابر رئال مادرید باشد و پس از پایان بازی هم در رختکن با سایر بازیکنان بارسا مشغول جشن و پایکوبی شد. 
فران تورس که فصل گذشته با اوبامیانگ برای قرار گرفتن در ترکیب بارسا رقابت می‌کرد، با انتشار عکسی در کنار این بازیکن در رختکن این تیم از حضور او در نوکمپ خبر داد. 
اوبامیانگ این فصل تنها 18 بازی برای چلسی انجام داده و سه گل به ثمر رسانده است. او از زمان شکست 0-2 برابر تاتنهام در 26 فوریه که به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد تا به حال دیگر در هیچ دیداری برای این تیم بازی نکرده است. 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید