ورزش 3/هافبک تیم ملی روسیه گفت که او تمام بازی های ایران در جام جهانی را تماشا کرده است.
 دانیل خلوسویچ، هافبک تیم ملی روسیه و باشگاه اسپارتاک در گفتگویی که با رسانه رسمی فدراسیون فوتبال این کشور داشت گفت که او از انگیزه زیادی برای دیدار برابر تیم ملی ایران برخوردار است.
خلوسویچ درباره دیدار امروز گفت:  ایران یکی از قوی ترین تیم های آسیایی است و آنها به صورت دائم در رقابت های جام جهانی حضور پیدا کرده اند. اتفاقا من تمام بازی های ایران در جام جهانی 2022 را تماشا کردم. ایرانی ها لژیونرهای بسیار قدرتمندی دارند.
او درباره اینکه و چگونه می تواند خودش را با تفاوت حضور در تیم باشگاهی و تیم ملی وفق دهد، گفت: عادت کردن به الزامات کادر مربیگری و ویژگی های روند تمرین، نیازمند زمان است. وقتی که خود را در یک تیم جدید و حتی بیشتر از آن در تیم ملی می یابید، این امر طبیعی تر است. در مورد وفق پیدا کردن در تیم، من اصلاً مشکلی با این موضوع نداشتم.
این بازیکن درباره میزان آمادگی خودش نیز گفت: برای هر بازی حداکثر انگیزه را دارم و حتی این انگیزه در تیم ملی روسیه بیشتر است. من می خواهم به تیم ملی دعوت شوم، بازی کنم، توانایی هایم را نشان دهم و با سطح تیم مطابقت داشته باشم. سعی می کنم جای خودم را در ترکیب اصلی پیدا کنم و به بازگشت سریع روسیه به مسابقات بین المللی امیدوارم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید