ورزش 3/یوشوا کیمیش، ستاره آلمانی بایرن مونیخ، معتقد است که یولیان ناگلزمان در بین سه مربی برتر دنیای فوتبال در حال حاضر قرار دارد. خبر اخراج ناگلزمان از هدایت بایرن مونیخ هنوز به صورت رسمی توسط این باشگاه تایید نشده اما بسیاری از رسانه‌های آلمانی مدعی شده‌اند که کار او در این تیم به پایان رسیده است. 
مدیران بایرن از نتایج کسب شده توسط او در بوندسلیگا که باعث شده بروسیا دورتموند در صدر جدول این رقابت‌ها قرار بگیرد راضی نیستند و همین موضوع دلیل اصلی تصمیم آنها برای قطع همکاری با این مربی آلمانی است. 
کیمیش که در حال حاضر در اردوی تیم ملی آلمان حضور دارد، به همراه هانسی فلیک در نشست خبری پیش از بازی برابر پرو شرکت کرد و در پاسخ به سوالی درباره اتفاقات رخ داده در بایرن گفت:« کاملا درک می‌کنم که این موضوع الان بحث داغ روز است اما باشگاه آن را تایید نکرده، بنابراین من نمی‌تونم حرف زیادی در این باره بزنم.»
کاپیتان جدید تیم ملی آلمان با اشاره به تجربه خوب همکاری با این مربی جوان و حمایت از او اضافه کرد:« تنها حرفی که می‌توانم در این باره بزنم این است که یولیان ناگلزمان مربی فوق العاده‌ای است. از نظر من، او به راحتی در بین سه مربی برتر قرار می‌گیرد.»
او درباره این که آیا این اتفاقات تاثیری روی بازیکنان بایرن که در اردوی تیم ملی آلمان حاضر هستند دارد اظهار داشت:« البته، چنین بحث‌هایی درباره سرمربی تیم باشگاهی باعث نگرانی بازیکنان می‌شود. اما این موضوع نباید هیچ تاثیری در جریان بازی فردا یا تمرین امروز داشته باشد. ما وقتی در اتاق‌مان هستیم اخبار را می‎‌خوانیم و البته که این بحث‌ها باعث نگرانی است.»
این بازیکن درباره کنار آمدن با ناکامی آلمان در جام جهانی 2022 گفت:« سه فرزندم باعث شدند که سرگرم باشم. موضوعات دیگری هم بود. من به راحتی از اتفاقات عبور می‌کنم و سعی می‌کنم راه حلی پیدا کنم. اما خانواده و دوستان نزدیکم کمک کردند. شرایط در تیم ملی در یورو 2016 برای من خوب شروع شد اما پس از آن نتوانستیم به بلندپروازی‌هایمان برسیم. من دوست ندارم 15 سال بعد به الان نگاه کنم و بگویم ما تیم خوبی داشتیم اما نتوانستیم هیچ دستاوردی داشته باشیم. یوروی سال آینده در خانه ماست و فرصت بزرگی است که همه باید از آن آگاه باشیم. امیدوارم از این شکست‌ها درس گرفته باشیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید