خبر ورزشی/ سعید صادقی در فصل نقل و انتقالات بزرگترین بمب نقل و انتقالاتی فوتبال ایران لقب گرفت و با قراردادی پرسروصدا از گل‌گهر سیرجان راهی پرسپولیس شد.
در آن مقطع خیلی‌ها گفتند پرسپولیس بازی نقل و انتقالات را با جذب سعید صادقی از استقلال و سایر مدعیان برد اما در طول فصل صادقی نتوانست آن‌چنان که باید و شاید بدرخشد و توانایی‌های خود را در پرسپولیس به رخ بکشد. البته او در دو برهه درگیر مصدومیت‌های عجیب شد اما به‌هر حال سطح توقعات از این بازیکن بالاست که دلیل اصلی آن هم به جنجال‌های فصل نقل و انتقالات برمی‌گردد.
با تمام این تفاسیر یحیی گل‌محمدی به سعید صادقی اعتقاد زیادی دارد و احتمالا در بازی حساس با مس رفسنجان که روز جمعه برگزار می‌شود، از وجود این بازیکن در خط میانی استفاده خواهد کرد. گل‌محمدی امیدوار است تیمش در رفسنجان نتیجه لازم را بگیرد و باخت مقابل سپاهان را فراموش کند. بدون شک این بازی یکی از حساس‌ترین بازی‌های پرسپولیس و گل‌محمدی تا پایان لیگ است.
 قراراست ملی‌پوشان پرسپولیس هم بعد از بازی فردای تیم‌های ایران و کنیا بلافاصله به اردوی تیمشان ملحق شوند و پرسپولیس را در رفسنجان همراهی کنند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar