ورزش 3/سپاهان از آن دسته تیم‌های لیگ برتر به شمار می‌رود که هم پرستاره است و هم مربی‌ای در اختیار دارد که برای استفاده از بازیکنان جوان و ناشناخته هیچ باکی به دل راه نمی‌دهد.
در این شرایط پس طبیعی است که تمرینات سپاهان با انگیزه و روحیه بالایی از سوی تمام بازیکنان دنبال می‌شود؛ چرا که بازیکنان اصلی به خوبی می‌دانند به واسطه نام و گذشته‌ای که داشته‌اند، حاشیه امنیت آنچنانی ندارند و از سوی دیگر بازیکنان جوان سرشار از انگیزه هستند تا فرصت خودنمایی به آنها داده شود.
این شرایط سبب ایجاد جوی منحصر به فرد در سپاهان با رهبری مورایس شده و حتی در تمرینات نیز رقابتی سنگین وجود دارد، که هم بازیکنان جوان در آن مشارکتی جدی دارند و هم ستاره‌های تیم؛ جوی که سبب می‌شود همینطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، دانشگر برای پیروزی مقابل جوان‌ترها خط و نشان بکشد و غریو شادی سر بدهد و در مقابل جوان‌ها نیز شادی مضاعفی از برتری احساس کنند. 
سپاهان در حال حاضر با 3 امتیاز اختلاف نسبت به استقلال در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد و فضای که توسط مورایس و دستیارانش ایجاد شده، گاهی حتی خود آنها را هم مانند وضعیتی که از تکسیرا در تصویر می‌بینید، هیجان‌زده می‌کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید