ورزش 3/فابیو پاراتیچی به دلیل مسئولیت قبلی خود در مدیریت باشگاه یوونتوس در جریان پرونده تقلب و دستکاری در اسناد مالی این باشگاه محکوم شده و حکم محرومیت از فعالیت فوتبالی در مورد او به اجرا گذاشته شده است.
در روزهای گذشته اعلام شد که فیفا بعد از درخواست فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرده بود که محرومیت فعالیت محکومین پرونده باشگاه یوونتوس در همه کشورها و نه تنها در ایتالیا لازم الاجرا است و در نتیجه پاراتیچی باید از سمت فعلی خود به عنوان مدیر ورزشی باشگاه تاتنهام استعفا بدهد.
رسانه‌های انگلیسی اعلام کردند با اینکه پاراتیچی علیه حکم محکومیت خود تقاضای تجدیدنظر کرده اما از سمتش به عنوان مدیر ورزشی تاتنهام کناره‌گیری می‌کند.

سایت اتلتیک اعلام کرد پاراتیچی امروز با بازیکنان تاتنهام صحبت کرده و شرایط را برای آنها توضیح داده است. پاراتیچی گفته که بعد از مشورت با باشگاه به این نتیجه رسیده که منتظر نتیجه تجدیدنظرخواهی خود نشده و از سمتش در باشگاه تاتنهام کناره‌گیری کند.
پاراتیچی یکی از 11 مدیر سابق باشگاه یوونتوس است که در پرونده رسوایی مالی این باشگاه محکوم شدند. از جمله دیگر مدیران محروم شده می‌توان به آندره‌آ آنیلی رئیس سابق باشگاه و پاول ندود اشاره کرد. علاوه بر این محرومیتها علیه مدیران سابق تیم یوونتوس هم در همین پرونده با کسر 15 امتیاز در سری آ مواجه شده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید