ورزش 3/اولتراهای ناپولی در اعتراض به اتفاقات اخیر در بازی با میلان سکوت خواهند کرد.
 
اولتراهای ناپولی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کردند در بازی مقابل میلان در ورزشگاه مارادونا در اعتراض به افزایش قیمت بلیت و محدودیت‌ها اخیر به دلایل امنیتی، سکوت خواهند کرد.

ناپولی با اختلاف 19 امتیازی نسبت به لاتزیو، نزدیک ترین تعقیب کننده خود، در مسیر کسب سومین عنوان قهرمانی خود در تاریخ سری آ قرار گرفته اند. آنها یکشنبه در ورزشگاه دیه‌گو مارادونا میزبان میلان خواهند بود. با وجود حساسیت و جذابیت بالای این دیدار، جو ورزشگاه خانگی ناپولی مثل همیشه داغ نخواهد بود.

 
اولتراهای ناپولی در بیانیه خود تاکید کرده اند که این اقدام آنها به خاطر محدودیت و محرومیت های ناعادلانه ای است که با آن مواجه شده اند. آنها پس از درگیری با اولتراهای رم در ژانویه به مدت دو ماه از حضور در دیدارهای خارج از خانه محروم شدند؛ محرومیتی که قبل از فیفا دی اخیر به پایان رسید.

 
بخش دیگری از اعتراض هواداران دو آتیشه ناپولی به افزایش قابل توجه قیمت بلیط هاست. آنها معتقدند در چنین شرایطی نه هواداران واقعی بلکه ثروتمندان فقط می توانند بازی ها را از نزدیک تماشا کنند.

اولتراهای ناپولی همچنین اعلام کردند که روز یکشنبه در ساعت 16:30 به وقت محلی در یکی از میادین شهر گرد هم می‌آیند تا فضایی را بازسازی کنند که به عقیده خودشان از آن محروم شده اند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید