ورزش 3/ماینتس در هفته آخر بوندس‌لیگا در سیگنال ایدونا پارک به مصاف دورتموند رفت. این بازی برای دورتموند حکم بازی قهرمانی را داشت و هواداران زردپوش آماده بودند تا با کسب پیروزی در ورزشگاه خانگی‌شان قهرمانی را جشن بگیرند.
اما این اتفاق نیفتاد و ماینتس با ارائه یک بازی جنگنده در نهایت دورتموند را 2-2 متوقف کرد. چند کیلومتر آنطرف‌تر در ایالت وستفالن بایرن مونیخ در خانه کلن با نتیجه 2-1 پیروز شد تا با نگاه بهت‌زده هواداران حاضر در سیگنال ایدونا پارک عنوان قهرمانی را به دست بیاورد.


اما در روزهای گذشته و از زمان سوت پایان دیدار ماینتس و دورتموند، مدیر ورزشی باشگاه ماینتس، با حملات تند و شدیدی در شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است. او می‌گوید باورش نمی‌شود دورتموندی‌ها به او و تیمش به خاطر شرافتمندانه بازی کردن حمله می‌کنند.
کریستین هایدل، مدیر ورزشی ماینتس، گفت:" بیشتر کسانی که فحاشی کرده‌اند هوادار دورتموند هستند. حملات عجیب و خطرناکی به صفحه اینستاگرام من شده. می‌گویند مایه ننگ هستیم و باید باشگاه را منحل کنیم و پی کارمان برویم. تازه اینها پیام‌های مودبانه است. فحاشی‌های تند و تهدید من و خانواده‌ام ادامه دارد".

مدیر ورزشی ماینتس در ادامه گفت:" مگر ما با ورزش زندگی نمی‌کنیم و اصول اخلاق ورزشی را قبول نداریم؟ پس چرا همه توهین‌ها فحش‌های رکیک است؟ نمی‌‌دانم در مغز بعضی‌ها چه می‌گذرد. درستش این است که جایزه جوانمردی را به ما بدهند. وقتی بایرن را بردیم کل دورتموند تشویق‌مان کردند. اگر پیروزی ما مقابل بایرن نبود که دورتموند در هفته آخر اصلا شانس قهرمانی نداشت. شرافت ما حکم می‌کرد که در بازی مقابل دورتموند همانطور بازی کنیم که جلوی بایرن بازی کرده بودیم".


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید