ورزش 3/ کریم بنزما با حضور در مراسم جایزه اسطوره روزنامه مارکا جایزه خود را از این روزنامه اسپانیایی دریافت کرد.
مراسم تقدیر از کریم بنزما توسط روزنامه اسپانیایی مارکا در حالی آغاز شد که میگل کوئینتانا به عنوان مجری روی صحنه رفت و اعلام کرد جایزه اسطوره مارکا (MARCA Leyenda) به کریم بنزما اهدا خواهد شد.
سپس 12 کودک که هر کدام پوستری در دست داشتند روی صحنه آمدند تا در کنار بنزما قرار بگیرند. روی هر پوستر افتخارات بنزما در فوتبال نقش بسته بود. ستاره فرانسوی با پیراهن رئال 25 عنوان قهرمانی به دست آورده و به صورت مشترک با مارسلو پرافتخارترین بازیکن تاریخ رئال مادرید است. بنزما با پیراهن رئال یک بار فاتح پیچیچی شده و برای این تیم 456 گل به ثمر رسانده است. تنها بازیکنی که در تاریخ این تیم گلهای بیشتری از او زده کریستیانو رونالدو با 647 گل است.
بنزما روی صحنه آمد و بعد از عکس گرفتن با این 12 کودک شروع به صحبت کرد. کاپیتان رئال گفت:" وقتی به رئال مادرید آمدم بچه بودم البته نه به اندازه اینها! ولی 21 سالم بود. می‌خواستم از حضور در رئال لذت ببرم. نگاه کنید در این تیم چه افتخاراتی به دست آورده‌ام. هیچ باشگاهی مثل رئال ماردید نیست و هیچ حسی زیباتر از بازی کردن در سانتیاگو برنابئو پیدا نمی‌کنید. ورزشگاهی که بزرگترین اسمهای این ورزش در آن بازی کرده‌اند".
کاپیتان رئال مادرید درباره جایزه اسطوره مارکا گفت:" کسانی که تا حالا این جایزه را به دست آورده‌اند بهترین هستند. اسطوره‌های واقعی. من واقعا افتخار می‌کنم که اینجا هستم و اسمم در کنار کسانی خواهد آمد که این جایزه را دریافت کرده‌اند".
سپس نوبت به خوان ایگناسیو گایاردو، مدیر مارکا رسید که روی صحنه رفته و جایزه ستاره فرانسوی را به او اهدا کند. مدیر مارکا در صحبتهای خود درباره بنزما گفت:" تصور کنید فلورنتینو در عمرش چقدر سفر کرده. ولی هیچ سفری به اندازه سفر او به خانه بنزما برای رئال پرسود نبود. در آن لحظه کریم 21ساله بود و سفرش در مسیر افتخار را شروع کرد. ما افتخار می‌کنیم که نام تو وارد لیست جوایز ما می‌شود".


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید