ورزش 3/محمد محمدی معاون باشگاه پرسپولیس با حضور در برنامه ورزشگاه در مورد مسائل نقل و انتقالاتی سرخ‌ها توضیح داد. او در ابتدا گفت: معمولا بعد از یک فصل به این سنگینی و با نتایج خوب باید اجازه دهیم کادرمان لذت ببرند و کنار خانواده‌های‌شان به استراحت برسند. بعد از استراحت انشاالله آقا یحیی بیاید و بتوانیم تیم‌مان را تقویت کنیم‌. مسائل فنی درحیطه وظایفم نیست اما مثل پارسال که احساساتی بازیکن نگرفتیم و بر اساس ضعف‌مان گرفتیم سعی می‌کنیم بازیکن بگیریم.
او در مورد شایعه جذب ابوالفضل جلالی گفت: هیچ لیستی آقای گل‌محمدی نداده و همه‌اش در حد شایعه است. این طبیعی است، اواخر فصل یک‌سری می‌خواهند بازیکن‌شان را بفروشند. شاید هم او مدنظر آقا یحیی باشد، نمی‌دانم! مثل سال گذشته که پس از استراحت چندروزه لیست دادند، کار را شروع می‌کنیم. صادقانه تا الان هیچ اتفاقی نیفتاده است.
محمدی در مورد اینکه شرایط مدنظر یحیی چه چیزی است، بیان کرد: احساس خودم این است که روز شانزدهم باتوجه به مجمعی که دو تیم دارند باتوجه به تغییر و تحولاتی که در هیئت مدیره‌مان رقم خواهد خورد، باعث آمدن نفرات جدید می‌شود. استنباطم این است که نفرات اقتصادی اضافه می‌شوند. امیدوارم اتفاقات خوبی رقم بخورد.
او در ادامه گفت: همه به فوتبال پرسپولیس احترام گذاشتند و در بحث مدیریتی و ساختاری هم عملکرد خوبی داشتیم و هوادارمان خوشحال بود. منتظریم تعطیلات تمام شود اما دوست دارم شرایطی مهیا شود که آقا یحیی بماند. باید کمک کنیم که تیم آقای گل‌محمدی تقویت شود و قهرمانی در آسیا به رزومه باشگاه اضافه شود.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید