ورزش 3/منچستریونایتد که در ماه فوریه قهرمان جام اتحادیه شده بود امشب فرصت داشت با قهرمانی در جام حذفی فصل را با دو جام به پایان برساند. اما امروز در ورزشگاه ومبلی سیتی با دو گلی که توسط ایلکای گوندوگان به ثمر رساند در مقابل تک‌گل برونو فرناندز برای یونایتد از روی نقطه پنالتی به پیروزی رسید تا شیاطین سرخ نتوانند به دومین جام این فصل برسند.

وقتی سوت پایان بازی به صدا درآمد فرناندز به عنوان کاپیتان بازیکنان یونایتد را به سمت سکوها هدایت کرد تا مدال نقره را دریافت کنند.
او به همراه دیگر بازیکنان به رختکن رفت و اولین بازیکن یونایتد بود که مقابل خبرنگاران قرار گرفت تا به سوالات آنها پاسخ دهد.
کاپیتان منچستریونایتد به خبرنگاران گفت:" همه به شدت ناراحتیم. خیلی سخت است. مردیم و زنده شدیم. دلمان می‌خواست این فصل رو طور دیگری تمام کنیم. ولی نشد. این را می‌دانیم که در این فصل در مسیر صحیح حرکت کردیم و در آینده یعنی فصل بعدی خیلی بهتر خواهیم شد. فصل موفقی نبود ولی در نهایت چندان هم نبود".

برونو فرناندز در ادامه گفت:" حالا باید نگاه‌مان به آینده باشد و باتری‌ها را دوباره شارژ کنیم. فصل بعد در پیش است و ما درک می‌کنیم که راه درازی در پیش داریم تا جامهای بهتری ببریم و دستاوردهای بزرگ‌تری داشته باشیم. ما برمی‌گردیم و به همه ثابت می‌کنیم".


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید