ورزش 3/ پس از کریم بنزما، حالا انگولو کانته نیز دیگر نام مهم حول تیم‌های عربستانی است.
پروژه عربستانی‌ها برای دریافت میزبانی جام جهانی 2030، با جذب بزرگان دنیای فوتبال دنبال می‌شود. کریستیانو رونالدو به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال، زمستان گذشته راهی النصر شد و همین انتقال، دروازه را برای ورود دیگر ستاره‌های مطرح جهان باز کرد.
کریم بنزما با الاتحاد به توافق کامل رسیده است و دومین بازیکن بزرگی است که راهی عربستان می‌شود. اما سعودی‌ها دام خود را برای شکار ستاره‌های دنیای فوتبال گسترده‌تر کرده‌اند و در شرایطی که از اوبامیانگ به عنوان هدف تابستانی الشباب و الاهلی یاد می‌شد، حالا انگولو کانته نیز به این جمع پیوسته است.
فابریزیو رومانو، خبرنگار معروف بازار نقل و انتقالات فوتبال جهان، در چند توئیت خبری از علاقه تیم‌های النصر و الاتحاد به ستاره فرانسوی چلسی پرده برداشت. رومانو نوشت که پیشنهاد 100 میلیونی شامل حقوق تصویر و معاملات تجاری به کانته ارائه شده است.


این خبرنگار معروف اضافه کرد که کانته همیشه اولویت را روی ماندن در چلسی گذاشته و در ماه مارس نیز طرفین به تمدید قرارداد نزدیک شدند ولی در نهایت مذاکرات بی‌نتیجه باقی ماند.
این پیشنهاد در شرایطی از سوی تیم‌های سعودی به دست کانته رسیده که تاد بولی، مالک میلیاردر چلسی هم اکنون در عربستان به سر می‌برد و باید دید که ستاره فرانسوی که قراردادش نیز به پایان رسیده، در لندن ماندگار خواهد شد یا راهی خاورمیانه می‌شود؟


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید