ورزش 3/ میلان با انتشار اطلاعیه‌ای رسمی اعلام کرد پائولو مالدینی از پست مدیر ورزشی این باشگاه کناره‌گیری کرده است.
باشگاه میلان به شایعاتی که از دیشب درباره جدایی پائولو مالدینی از مدیریت ورزشی باشگاه منتشر شده بود رسمیت داد.
روسونری در اطلاعیه رسمی در این باره اعلام کرد: "به این وسیله جدایی پائولو مالدینی از باشگاه و پست مدیریت ورزشی از تاریخ 5 ژوئن 2023 اعلام می‌شود. ما از پائولو به دلیل سال‌ها خدمت به باشگاه در این پست، نقش او در بازگشت تیم به لیگ قهرمانان و فتح اسکودتو در فصل گذشته تشکر می‌کنیم. وظایف مدیریتی او توسط تیمی انجام خواهد شد که در هماهنگی نزدیک با سرمربی تیم خواهند بود و فعالیت‌هایشان را به مدیرعامل باشگاه گزارش خواهند کرد."


هواداران میلان در چهل و هشت ساعت گذشته با شروع شایعات درباره جدایی مالدینی ساعت‌های سختی را سپری کردند و این خبر برای آنها قابل درک نیست. میلان یکشنبه شب با پیروزی 3-1 مقابل هلاس ورونا به فصل پایان داد و در پایان آن مسابقه شاهد خداحافظی احساسی زلاتان ابراهیموویچ بود.
کمتر از 24 ساعت بعد گزارش‌ها درباره مالدینی شدت گرفت و دیشب اخباری در ایتالیا روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت که نشان می‌داد جلسه مهمی بین جری کاردیناله مالک باشگاه و مالدینی برگزار شده که آینده اسطوره میلان در باشگاه در این جلسه مشخص خواهد شد.
در اطلاعیه رسمی باشگاه میلان اشاره‌ای با وضعیت ریکی ماسارا نشده اما به نظر می‌رسد ماسارا که دست راست مالدینی در مدیریت ورزشی میلان به حساب می‌آمد هم به همراه او باشگاه را ترک خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید