ورزش 3/ ناپولی، قهرمان فصل گذشته سری آ، بعد از سالها به یمن این قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد. ناپلی‌ها امشب در اولین بازی‌شان در این تورنمنت به پرتغال رفته‌اند تا با براگا دیدار کنند.
ناپولی بازی را در خانه حریف تهاجمی آغاز کرد اما در دقایق اول این مسابقه، بازی یک ستاره غیرمنتظره داشت؛ نه ویکتور اوسیمن و نه کواراتسخلیا در این دقایق نگاه‌ها را به خود جلب نکرده بودند بلکه این دروازه‌بان برزیلی براگا بود که با درخششی استثنایی نامش را به عنوان یکی از ستاره‌های روز دوم چمپیونزلیگ مطرح کرد.

تنها پنج دقیقه از مسابقه گذشته بود که یک اشتباه وحشتناک از فونته باعث شد ویکتور اوسیمن، یکی از خطرناک‌ترین مهاجمان حال حاضر اروپا با دروازه‌بان براگا تک به تک شود. درحالیکه در ناپل همه منتظر جشن گل تیم‌شان بودند ماتئوس، دروازه‌بان برزیلی براگا، به بهترین شکل ممکن با پای خود توپ اوسیمن را دفع کرد.

اما پنج دقیقه بعد در دقیقه 10 شاهد اوج درخشش این گلر برزیلی بودیم. ناپولی از سمت چپ صاحب ضربه ایستگاهی بود. ارسال خوب این تیم با ضربه سر چکشی اوسیمن می‌رفت وارد دروازه شود ولی ماتئوس با شیرجه‌ای باورنکردنی توپ را از روی خط دروازه منحرف کرد تا توپ پس از تماس با تیر دروازه دور شود. در بازگشت بار دیگر توپ به ناپلی‌ها رسید. این بار کواراتسخلیا در سمت چپ با یک حرکت تکنیکی توپ را ارسال کرد و ضربه سر دی‌لورنزو دقیقا در همان نقطه ضربه سر اوسیمن توسط ماتئوس به زیباترین شکل ممکن دفع شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید