ورزش 3/آرتور فرمیرن، پدیده 18 ساله آنتورپ، که با این باشگاه تا سال 2026 قرارداد دارد، یکی از هافبک هایی است که بارسا برای تقویت خود در فصل آینده تحت نظر دارد. به طوری که نام او در ضیافت ناهار مدیران ورزشی دو باشگاه قبل از مسابقه سه شنبه شب مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در مونتجوئیک، مطرح شد.

دکو و مارک اوورمارس، مدیران ورزشی بارسا و آنتورپ، در مورد ظهور و درخشش این بازیکن با استعداد که تنها 18 سال سن دارد صحبت کردند. البته محور صحبت آنها فقط در مورد جنبه های ورزشی بود و صحبتی از پول نشد. آنتورپ جدایی زودهنگام فرمیرن را دور از ذهن نمی داند چون برای او آینده ای درخشان پیش بینی می شود. 
در بلژیک حتی می گویند آنتورپ روی فرمیرن 20 میلیون یورو قیمت نیز گذاشته است. پس از بازی مارک فن بومل، مربی آنتورپ، نیز به جدایی احتمالی او در تابستان بعد اشاره کرد.
 
بارسا البته هنوز تصمیمی قطعی نگرفته و قصد دارد در طول فصل بازی های او را زیر نظر بگیرد اما واقعیت این است که کیفیت او به شدت توجه دکو را به خود جلب کرده است.

فرمیرن شب بازی با بارسا تحت تاثیر نمایش خوب آبی و اناری ها قرار گرفت و نتوانست بازی همیشگی خود را انجام دهد ولی بارسلونا بدون توجه به این مسئله، او را در ادامه تحت کنترل خواهد گرفت و اگر او به درخشش ادامه دهد، پیشنهاد رسمی خود را ارائه خواهد کرد.
 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید