تسنیم/ مربی تیم والیبال پیکان گفت:‌ توقع هواداران این است که تیم ملی بدون چون و چرا قهرمان بازی‌های آسیایی شود اما نباید فراموش کرد که چین تیم مدعی و خوبی را راهی مسابقات کرده است.
رضا مومنی‌مقدم در مورد شروع تمرین‌های تیم پیکان برای شروع لیگ برتر والیبال 1402 اظهار داشت: تیم را بسته‌ایم و کمتر از یک هفته از آغاز تمرین می‌گذرد. نظر مدیران این بود که با تیمی جوان در لیگ حضور پیدا کنیم. به همین خاطر 3 ملی‌پوش تیم جوانان و 3 ملی‌پوش تیم نوجوانان را جذب کرده‌ایم. علی بهبودی و علی شفیعی هم بازیکنان باتجربه امسال ما هستند.
مربی تیم پیکان در مورد حضور تیم ملی در بازی‌های آسیایی گفت: ژاپن با تیم اصلی خود در بازی‌های آسیایی شرکت نمی‌کند و به همین دلیل کار سختی پیش روی ملی‌پوشان نیست.
سرمربی تیم جوانان ایران تصریح کرد:‌ توقع هواداران این است که تیم ملی بدون چون و چرا قهرمان بازی‌های آسیایی شود اما نباید فراموش کرد که چین نیز به عنوان میزبان، تیم مدعی و خوبی را راهی مسابقات کرده است، البته قطر هم در صورت راهیابی به نیمه‌نهایی می‌تواند دردسرساز شود.
مومنی در پایان گفت: قهرمانی تیم جوانان در جهان، آب سردی برای تسکین آتش هواداران والیبال در ایران بود که خیلی زود فراموش شد. امیدوارم تیم ملی با دست پر از بازی‌های آسیایی برگردد و همه ما را خوشحال کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید