ورزش 3/تیم فوتبال الاتحاد برای دیدار با سپاهان، قصد دارد در ریاض اردوی تمرینی برگزار کند.
 روزنامه الشرق الاوسط با تیتر "الفیحاء و سپاهان، الاتحاد را مجبور به ماندن در ریاض می کنند" نوشت: مدیریت الاتحاد در نظر دارد یک کمپ تمرینی در خارج از شهر جده برای سه دیدار داخلی و خارجی بعدی خود برگزار کند. اعضای این تیم امروز دوشنبه راهی شهر الرأس می شود تا روز سه شنبه در رقابت های جام حذفی به مصاف الخلود برود.
بازی بعدی الاتحاد روز جمعه برابر الفیحاء است تا سپس کاروان این تیم روز یکشنبه راهی ایران شوند و روز دوشنبه نیز به مصاف سپاهان بروند و این برنامه فشرده سبب شده تا مدیریت باشگاه تصمیم بگیرد اردویی را خارج از جده برگزار کند.
به گفته برخی منابع آگاه به الشرق الاوسط، برنامه ای که با هماهنگی نونو اسپریتو سانتو، سرمربی تیم تهیه شده، بدین شکل است که اعضای تیم امروز دوشنبه، سوم مهر ماه، با پروازی از جده راهی الرأس می شوند تا روز سه شنبه با الخلود دیدار کنند. سپس کاروان تیم راهی ریاض خواهند شد و روز چهارشنبه یک جلسه تمرینی را در پایتخت برگزار می کنند.
در ادامه اعضای تیم الاتحاد راهی شهر المجمعة در استان ریاض می شوند و آخرین جلسه تمرینی خود را روز پنج شنبه برگزار می کنند و روز جمعه نیز به مصاف الفیحاء می روند.
پس از آن، تیم به ریاض برمیگردد و روز شنبه یک جلسه تمرینی را برگزار می کند. سپس روز یکشنبه با پروازی راهی اصفهان خواهند شد تا دوشنبه 10 مهر ماه با سپاهان دیدار کنند.

با این برنامه ریزی، مدیریت الاتحاد قصد دارد آسایش کافی را برای بازیکنان، به ویژه در دوره پر استرس فعلی مسابقات، فراهم کند و سفرهای مکرر با هواپیما را که باعث خستگی بازیکنان می شود، محدود کند.
این تیم قرار است پس از پایان دیدار با سپاهان، بامداد سه شنبه 11 مهر به جده برگردد تا برای دیدار با الاهلی که در روز جمعه 15 مهرماه برگزار می شود، آماده شوند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید