ورزش 3/ژوزه مورینیو، سرمربی تیم رم، می‌گوید سردار آزمون در شرایطی نیست که به راحتی بازی کند.
رم، مورینیو: احساس این است که دو امتیاز از دست دادم، اما از عملکردم راضی هستم.
ژوزه مورینیو از عملکرد تیمش با وجود تساوی مقابل تورینو رضایت دارد.
رم امشب در بازی هفته پنجم سری A از تورینو میزبانی کرد و باوجود اینکه با گل روملو لوکاکو پیش افتاده بود با گل دقیقه 85 دوان زاپاتا به تساوی رسید.
در این بازی سردار آزمون با وجود حضور در لیست بازی نکرد و تا پایان بازی نیمکت نشین بود. مورینیو درباره این بازیکن توضیح داد که شرایط مناسبی برای بازی ندارد اما از داشتن او خوشحال است.
ژوزه مورینیو در پایان بازی گفت:"ما یک گل از شروع مجدد دریافت کردیم. بازی با تورینو سخت است، آن‌ها تیمی فیزیکی و فشرده هستند. ما بازی خوبی انجام دادیم. یک بازی فداکارانه انجام دادیم، با یک خط دفاعی جدید. من تیمم را دوست داشتم و سخت بود که مقابل تورینو بهتر عمل کنیم. احساس این است که ما دو امتیاز را از دست دادیم، اما من به غیر از نتیجه، از چیز دیگری ناراحت نیستم."

می توانید با سه بازیکن تهاجمی بازی کنید؟
این برای ما آسان نیست. ما سه مهاجم واقعی داریم و من همه آن‌ها را دوست دارم. سردار آزمون بازی نکرد چون در شرایط مناسب نیست، دیبالا تنها کسی است که می‌تواند کاری را انجام دهد، جانلوکا پلگرینی فقط یک جلسه تمرین داشت. اگر همه خوب باشند پیشنهاد ما این خواهد بود، ما از نظر ساخت و ساز از خط دفاعی بسیار پیشرفت کرده‌ایم. برای نتیجه متاسفم، اما رشد جمعی و فردی را می بینم.
امسال گل های بیشتری زده‌اید.
به شرایطی برمی‌گردیم که گل‌های کمتری دریافت کرده‌ایم. یورنته بازی فوق العاده ای انجام داد.  اگر به جدول نگاه کنیم آن را دوست نداریم، اما این درست نیست. در ماه دسامبر تیم هایی وجود خواهند داشت که آنجا نخواهند بود و ما در یک موقعیت قرار نخواهیم داشت.
روملو لوکاکو؟
او بازیکن فوق‌العاده‌ای است، من از او، آندره آ بلوتی و آزمون که در شرایط سختی است بسیار خوشحالم، من بسیار خوشحالم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید