ورزش 3/الشباب باز هم به لطف درخشش یانیک کاراسکو موفق شد به پیروزی برسد.
 در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی عربستان، الشباب میزبان الباطن بود و موفق شد به سختی و به لطف گل دقیقه 118 بازیکن بلژیکی خود، به پیروزی برسد.
الشباب که فصل را به فاجعه‌بارترین شکل ممکن آغاز کرد و در پنج هفته ابتدایی فقط 2 تساوی به دست آورد و در سه مسابقه شکست خورد، برای خروج از بحران، مارسل کایزر را از هدایت تیم برکنار کرد و سپس برای تقویت خط حمله خود، یانیک کاراسکو را از اتلتیکو مادرید به خدمت گرفت. 
در نخستین حضور بازیکن بلژیکی، الشباب به اولین پیروزی خود در این فصل رسید و با یک گل از سد الفیحاء گذشت. آنها سپس در بازی هفته قبل برابر الحزم، با نتیجه 4 بر یک برنده شدند که کاراسکو یک گل زد و یک پاس گل داد. در دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی نیز باز هم این بازیکن بلژیکی بود که به داد تیمش رسید و 2 گل به ثمر رساند.
کاراسکو ابتدا در دقیقه 33 و روی یک حرکت از سمت راست، موفق شد به شکلی زیبا دروازه الباطن را باز کند ولی فقط چهار دقیقه بعد، براهیان آلمن گل تساوی را به ثمر رساند و پس از تساوی دو تیم در پایان 90 دقیقه، کار به وقت های اضافه کشیده شد.
در شرایطی که به نظر می رسید بازی در حال اتمام و کشیده شدن کار به ضربات پنالتی است، کاراسکو موفق شد در دقیقه 118، ضربه ایستگاهی به دست آمده را به زیبایی هر چه تمام تر وارد دروازه الباطن کند تا این بازی در نهایت با نتیجه 2 بر یک به سود الشباب به پایان برسد.

بدین ترتیب از زمان پیوستن کاراسکو به الشباب، این تیم موفق به کسب سه پیروزی متوالی شده و بازیکن بلژیکی نیز 2 گل به ثمر رسانده و یک پاس گل نیز داده تا به مهره ای تأثیرگذار در این تیم قدیمی عربستانی تبدیل 


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید